Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 7789
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przejście pod estakadą będzie uporządkowane

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 sierpnia 2014, 8:26
Aktualizacja: Niedziela, 31 sierpnia 2014, 8:15
Autor: Angela
Fot. Czytelnik
Czy przed rozpoczęciem roku szkolnego ktoś zajmie się oczyszczeniem przejścia pod estakadą przy al. Jana Pawła II? – pyta nasz Czytelnik, który przesyła zdjęcia i wylicza zaniedbania: ogólny brud, zarośla i do tego lampy, które nie świecą od 1,5 roku. Teraz chodzą tam mieszkańcy Zabobrza do pracy, a już niebawem zaczną też chodzić codziennie uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych – dodaje Czytelnik.

Wiceprezydent Jerzy Łużniak zapewnia, że dotychczas żadnych sygnałów na ten temat od mieszkańców nie miał, ale sprawę już przekazał do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

- Po zamknięciu przejścia przez al. Jana Pawła II naprzeciwko salonu samochodowego, moją decyzją zostało uruchomione właśnie to przejście pod estakadą – mówi Jerzy Łużniak. – Pracownicy zarządu dróg zapewniają, że systematycznie starają się utrzymywać go w odpowiednim stanie, ale mieszkańcy cały czas go zaśmiecają i dewastują. W najbliższych dniach kolejny raz zostanie ono posprzątane, a uszkodzona lampa zostanie naprawiona – informuje wiceszef miasta Jerzy Łużniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group