Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 4699
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki z Promyczka w hali przy Złotniczej

Sobota, 5 listopada 2016, 9:43
Aktualizacja: Niedziela, 6 listopada 2016, 8:09
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Przedszkolaki z Promyczka w hali przy Złotniczej
Fot. Robert Czepielewski
Dziewiętnaścioro podopiecznych z grupy nr 5 tego przedszkola wzięło wczoraj (4.11) udział w zawodach sportowych w hali sportowej przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze. Z taką inicjatywą wystąpiła dyrekcja i opiekunowie Przedszkola Promyczek.

Maluszki wzięły udział w konkurencjach sportowych na szybkość, zwinność, celność, a także na dokładność wykonywania ćwiczeń. Cennym doświadczeniem dla dzieci było zapoznanie się z dużym obiektem sportowym, w którym swobodnie mogły biegać.

- Okres przedszkolny to złoty wiek motoryczności, widzimy potrzebę ogólnie mówiąc wybiegania się dzieci oraz rozwijania ich sprawności fizycznej. Cieszymy się, że dzieci mogły wziąć udział w zawodach sportowych na tak dużym obiekcie, bo zorganizowanie takiej imprezy w przedszkolu, na tak dużej powierzchni jest raczej niemożliwe. Wyszliśmy więc z prośbą między innymi do rodziców i Miłosza Sajnoga ze spółki Termy Cieplickie o zorganizowanie takiej imprezy – powiedziała Sandra Murawska, która jest opiekunką w przedszkolu Promyczek

Jak przystało na zawody sportowe, każdy uczestnik dostał dyplom i - co najważniejsze - złoty medal za uczestnictwo w tym wydarzeniu sportowym.

Maluchy z Promyczka, jak i przedszkolaki z wszystkich placówek przedszkolnych w Jeleniej Górze, wezmą udział w organizowanej po raz 11 przez jeleniogórski Międzyszkolny Ośrodek Sportu „Olimpiadzie Przedszkolaka” w lutym 2017 roku. Ta cykliczna impreza oprócz przedszkolaków gromadzi na trybunach hali dopingujących swoje pociechy rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
500
Tak, to odpowiedzialna praca
16%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group