Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7713
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki z Okrąglaczka na balu karnawałowym w „Siódemce”

Piątek, 25 stycznia 2013, 7:36
Aktualizacja: Sobota, 26 stycznia 2013, 9:09
Autor: Mea
Jelenia Góra: Przedszkolaki z Okrąglaczka na balu karnawałowym w „Siódemce”
Fot. Mea
Księżniczki, królowie, wojownicze Żółwie Ninja, Supermeni, wróżki i motyle oraz inni bohaterowie najpopularniejszych światowych bajek to postacie, za które przebrały się dzieci z Przedszkola nr 27 „Okrąglaczek” specjalnie na bal karnawałowy. Impreza odbyła się wczoraj (24.01.) w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

- Poprzez bal przebierańców chcemy przybliżyć naszą szkołę dzieciom z przedszkola „Okrąglaczek” znajdującego się nieopodal naszej placówki, w której możliwe, że będą kontynuować edukację. Celem takiej imprezy jest również promocja placówki na osiedlu, żeby dzieci wiedziały, że u nas jest fajnie, że warto do nas zajrzeć - powiedziała Elżbieta Rybak, dyrektorka SP nr 7.

W zabawie wzięło udział ok. 60 dzieci w wieku od dwóch i pół roku do trzech lat. – Fajnie jest na balu, a najbardziej podobają mi się tańce. Przebrałam się za Królewnę Śnieżkę, bo najbardziej lubię tę bajkę – mówiła Wiktoria z Przedszkola nr 27 „Okrąglaczek”.

- Jest super, są modne piosenki, do których tańczymy. Wybrałam strój motylka, bo podobają mi się te owady – powiedziała Lilia, uczestniczka balu.

Podczas balu odbyły się konkursy: jabłka na sznurku, tańce na gazecie, z balonem, wokół krzesełek i wiele innych. Były tez zabawy z chustą, które prowadzili animatorzy.

- Chcemy, by dzieci z przedszkola już teraz integrowały się z uczniami naszej placówki i chętnie podjęły w przyszłości naukę w szkole podstawowej – podkreśliła Dorota Chocianowicz, koordynatorka balu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group