Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedstawią pomysły na rozwój miasta. W Uniwersytecie Ekonomicznym

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 17 maja 2012, 5:12
Aktualizacja: 5:13
Autor: Petr
Fot. Organizator
Impreza „Giełda Pomysłów 2012 – Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego na rzecz rozwoju Jeleniej Góry” odbędzie się 23 maja w Uniwersytecie Ekonomicznym – Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki przy ulicy Nowowiejskiej 3. – Motywem przewodnim tegorocznej giełdy jest akcyjność inwestycyjna miasta – mówią organizatorzy.

Podczas imprezy studenci przedstawią pomysły na rozwój Jeleniej Góry podparte badaniami i ankietami przeprowadzonymi wśród przedsiębiorców, możliwości wykorzystania potencjału i gruntów pod inwestycje w mieście, rozwiązania biznesowe mogące przynieść korzyści miastu i jego mieszkańcom, jak również efekty badań zadowolenia i oczekiwań żaków dotyczących życia kulturalnego.

- Przez „Giełdę pomysłów” pragniemy integrować środowisko akademickie, władze miasta, a także lokalnych przedsiębiorców celem promocji i rozwoju regionu. Zaczynamy o godz. 11.30 i liczymy na to, że będzie nas jak najwięcej – informują organizatorzy. Patronat nad imprezą objął prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group