Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7106
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Promatic wspiera szpital w Jeleniej Górze w walce z koronawirusem

Czwartek, 7 maja 2020, 11:00
Aktualizacja: Sobota, 9 maja 2020, 5:28
Autor: TS
Jelenia Góra: Promatic wspiera szpital w Jeleniej Górze w walce z koronawirusem
Fot. TS
500 kombinezonów ochronnych dzięki spółce Promatic trafiło do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Jeleniogórska spółka Promatic Sp. z o.o. dołączyła do grupy firm wspierających lokalnie walkę z epidemią koronawirusa i zakup środków ochrony osobistej na rzecz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Postanowiliśmy podziękować wszystkim służbom, które z takim poświęceniem pomagają innym i wesprzeć walkę z negatywnymi skutkami pandemii. Dołączyliśmy do akcji jednoczącej polskich przedsiębiorców Jesteśmy razem. Pomagamy, w ramach której placówki służby zdrowia, osoby poszkodowane skutkami pandemii, czy organizacje pozarządowe, otrzymują niezbędną pomoc” - mówi prezes spółki Promatic, Paweł Paliwoda.

Dzięki wsparciu Promatic Sp. z o.o. Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej otrzymało 500 kombinezonów ochronnych, które w tym tygodniu zostały dostarczone do szpitala.

Chciałem wyrazić podziękowania dla właściciela firmy Promatic pana Pawła Paliwody, że wpisuje się jako kolejny przedsiębiorca w pomoc dla szpitala w Jeleniej Górze. Trzeba powiedzieć, że ta pomoc jest takim bardzo dobrym przykładem w pewnym sensie partnerstwa publiczno-prywatnego. Bo z jednej strony mamy prywatne firmy jak ta pana Paliwody a z drugiej cały aparat nazwijmy go państwowo - samorządowy. Bo mamy i pomoc Urzędu Marszałkowskiego, Wojewody, samorządów począwszy od samorządu miasta poprzez powiat a skończywszy na samorządach gminnych. To wszystko razem bardzo dobrze świadczy o tym, że w sytuacji zagrożenia potrafimy sobie wzajemnie pomóc. To jest bardzo korzystne - powiedział Nikolaj Lambrinow - dyrektor Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Do tej pory pomoc w formie maseczek ochronnych od spółki Promatic otrzymały:
Specjalistyczny Szpital im. dr Andrzeja Sokołowskiego w Wałbrzychu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu oraz Zespół Opieki Zdrowotnej z ul. Jeleniogórskiej w Bolesławcu.

Gorąco zachęcamy także innych przedsiębiorców do dołączenia do akcji i wspólnej, solidarnej pomocy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1196
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group