Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7672
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Prokuratorzy i zaproszeni przedstawiciele różnych instytucji pomogą ofiarom przestępstw

Piątek, 8 lutego 2013, 8:34
Aktualizacja: 8:36
Autor: Red
W ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” w Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze oraz w Prokuraturach Rejonowych w Jeleniej Górze, Zgorzelcu, Bolesławcu, Lubaniu, Kamiennej Górze i Lwówku Śląskim od dnia 25 lutego do 2 marca, w godzinach od 10.00 do 15.00, będą pełnione dyżury.

W siedzibach Prokuratur, prokuratorzy tych jednostek będą udzielać informacji pokrzywdzonym w zakresie przysługujących im uprawnień lub o sposobie załatwienia swojej sprawy, tak na gruncie prawa karnego, jak i prawa cywilnego oraz administracyjnego.

Przy czym do udziału w dyżurach prokuratorskich zaproszono:
W Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze przedstawicieli: Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka, Stowarzyszenia Pomocy Akson we Wrocławiu i Stowarzyszenia „Godność i Praca” Centrum Integracji Społecznej w Opolu.

W Prokuraturze Rejonowej w Zgorzelcu przedstawicieli: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Polskiego Czerwonego Krzyża, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia MONAR Dom Samotnych Matek, Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawidowie, Ośrodka Pomocy Społecznej w Węglińcu, Punktu Interwencji Kryzysowej dla osób doświadczonych przemocą, Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn.

W Prokuraturze Rejonowej w Bolesławcu przedstawicieli: Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie, Polskiego Czerwonego Krzyża, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu
W Prokuraturze Rejonowej w Lubaniu przedstawicieli: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

W Prokuraturze Rejonowej w Kamiennej Górze przedstawicieli: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Punktu Konsultacyjnego dla Osób Uzależnionych i Współuzależnionych.

W Prokuraturze Rejonowej w Lwówku Śląskim przedstawicieli: Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group