Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3484
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA…enter”

Wtorek, 18 kwietnia 2017, 16:38
Aktualizacja: 16:46
Autor: Org
Jelenia Góra: „Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA…enter”
Fot. Archiwum
Na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 10.00 kolejna edycja Gry Miejskiej pt. „Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA…enter”, która skierowana jest do gimnazjalistów klas III z Jeleniej Góry oraz okolic. W ten nietypowy sposób, poprzez zabawę z rebusami i zagadkami, młodzież ma się zapoznać z różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza szkół zawodowych.

Zadaniem uczestników gry będzie przejście trasy, rozwiązanie zadań i zebranie jak największej liczby punktów w czasie trwania gry, tj. w ciągu 2,5 godziny. Termin zgłaszania drużyn upływa 19 kwietnia o godz.12.00.
Szczegółowe zasady zgłaszania drużyn określa regulamin zamieszczony na stronie internetowej Miasta Jelenia Góra: www.jeleniagora.pl.

Ponadto, w programie imprezy: Mistrzostwa Jeleniej Góry dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w koszykówce ulicznej w Jeleniej Górze (streetball), występy młodych artystów ze szkół ponadgimnazjalnych oraz prezentacja szkół ponadgimnazjalnych na specjalnie przygotowanych stoiskach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group