Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3995
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prezes Wodnika ma dług za wodę?

Poniedziałek, 25 stycznia 2010, 14:34
Aktualizacja: 14:35
Autor: Angela/tejo
JELENIA GÓRA: Prezes Wodnika ma dług za wodę?
Fot. TEJO
– Dwa tysiące złotych należności za wodę winien jest spółce, którą kieruje – powiedział dziś Robert Prystrom o Wojciechu Jastrzębskim, prezesie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik” SA. – Nie mam żadnych zobowiązań – ripostuje prezes.

– Pan prezes namawia wszystkich do uregulowania opłat za doprowadzanie wody i odprowadzanie nieczystości oraz straszy konsekwencjami, a sam nie gra fair – zarzuca W. Jastrzębskiemu R. Prystrom twierdząc, że szef „Wodnika”, jako pełnomocnik właściciela mieszkania, zalega spółce dwa tysiące złotych z dopłatami. – To pewna informacja, którą otrzymałem od mieszkańców kamienicy należącej do ZGL, którzy mają kłopot z kupnem lokali – podkreślił prezes Wspólnego Miasta.

- To jest pierwszy i ostatni raz kiedy komentuję sprawy dotyczące mojego życia osobistego. Zarzuty o moich zaległościach w opłatach za wodę traktuję jako część kampanii wyborczej pana Prystroma. – Świadczy to tylko o miałkości tej kampanii. Nie mam żadnych zobowiązań z tytułu opłat za wodę – podkreśla Wojciech Jastrzębski.

Prystrom podkreślił dziś także, że „Wodnik” bezprawnie ściąga zaległości tyczące okresu przed 2005 rokiem, a także – żąda opłat od mieszkańców domów, które… nie są podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej. – Jeden z takich budynków jest przy ulicy Kruszwickiej 1. Ale w Jeleniej Górze tyczy to wielu nieruchomości. Sporządzamy ich listę, którą wkrótce przedstawimy – powiedział R. Prystrom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
632
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group