Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7159
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezes Term postawił się prezydentowi

Wtorek, 11 sierpnia 2015, 7:36
Aktualizacja: Środa, 12 sierpnia 2015, 7:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Prezes Term postawił się prezydentowi
Fot. Archiwum Jelonki.com/T. Raczyński
Pod koniec lipca informowaliśmy o tym, że prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła wystąpił do Term Cieplickich o zmianę regulaminu w punkcie stanowiącym o dolnej granicy wieku (od 16 lat bez opiekuna). Zmiana miała wejść w życie od 1 sierpnia, ale prezes Zbigniew Kubiela nie zgodził się na zmianę.

W związku z tym w najbliższym czasie szef zarządu spółki miejskiej Termy Cieplickie wyląduje na dywaniku u prezydenta Marcina Zawiły. - Prezes Kubiela odmówił wykonania mojego polecenia, muszę się z nim spotkać i tę sprawę omówić – zapowiada Marcin Zawiła.

O zmianę w regulaminie wnioskował przewodniczący Rady Miejskiej Jeleniej Góry Leszek Wrotniewski, który argumentował, że to absurd, aby młodzież w wieku 15 lat nie mogła skorzystać samodzielnie z oferty kąpieliska w Cieplicach, szczególnie jeśli chodzi o osoby z terenu Cieplic, Sobieszowa czy Jagniątkowa, które do basenu przy ul. Sudeckiej mają znacznie dalej. Swój wniosek popierał również zwiększeniem oferty dla młodzieży, która w czasie, gdy rodzice są w pracy lub jest brzydka pogoda – mogłyby skorzystać z basenu Term Cieplickich. 27 lipca prezydent podjął decyzję, by granicę wieku obniżyć do 13 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (53) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group