• Sobota, 21 września 2019
  • Godz. 9:33
  • Imieniny: Hipolita, Jonasza, Mateusza
  • Czytających: 4284
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Pracowity weekend Chojnika Jelenia Góra

Wiadomości: Sobótka
Wtorek, 15 listopada 2016, 15:10
Aktualizacja: 15:13
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Przez trzy stolicą dolnośląskiego badmintona była Sobótka, gdzie w dniach 11–13 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej w kategoriach młodzik młodszy (U–13 ), młodzik (U–15), junior młodszy (U–17), a także zmagania o tytuł mistrza Dolnego Śląska w kategoriach do lat 11, 13, 15, 17 i w kategoriach open +30, +40, +50.

Przez trzy dni rozegrano ponad 450 spotkań. W turniejach tych oczywiście nie mogło zabraknąć jeleniogórskich badmintonistów. W piątek na Ogólnopolskim Turnieju jeleniogórski KS Chojnik reprezentowali: Weronika Niemiec, Maja Grzanka, Radosław Iberszer, Michał Górniak, Karol Warzybok (tylko MDŚ), Paweł Świątkowski (tylko w MDŚ), Martin Duniec, Tymoteusz Figuła (tylko w MDŚ), Martyna Niemiec, Gabriela Sokołowska, Otylia Potkańska, Aleksandra Żmurko (tylko w MDŚ), Piotr Heinke, Kacper Górniak, Patryk
Panasiewicz, Agata Gościło, Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz.

Niedzielne zmagania jeleniogórski badminton reprezentowali: kat. open - Oliwia Socha, Jędrzej Nowak, Piotr Gajda, Paweł Słomka, kat.+30 - Krzysztof Garbacz a w kat. +40 wystąpili Adam Górniak, Adam Słomka, Sławomir Kowalski, Robert Bany, Daniel Blotenkamper.


Wyniki z jeleniogórzan na OT

Kategoria U-13

Gra podwójna dziewczynek

1. Gabriela Skórkowska - BKS Kolejarz Częstochowa / Magdalena Tatomir - SKS Matchpoint Ślęza
2. Weronika Niemiec / Maja Grzanka - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Justyna Buszewska / Aleksandra Pisara - Akademia Sportu Wrocław

Gra mieszana
1. Filip Kmita / Julia Bernhard - Akademia Sportu Wrocław
2. Mikołaj Morawski / Magdalena Tatomir - SKS Matchpoint Ślęza
3. Radosław Iberszer / Maja Grzanka - KS Chojnik Jelenia Góra
4. Michał Górniak / Weronika Niemiec - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-15

Gra pojedyncza chłopców
1. Patryk Panasiewicz - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Filip Wierciński SKS Matchpoint Ślęza
3. Jakub Łokietko

Gra podwójna chłopców
1. Kacper Górniak / Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Jakub Gurgul / Filip Wierciński - SKS Matchpoint Ślęza

Gra podwójna dziewcząt
1. Dominika Chojnacka - SKS Matchpoint Ślęza / Natalia Wietecka - UKS Gawra
2. Joanna Lasecka - OTB Lotka Ostrów Wlkp. / Weronika Stankiewicz - Akademia Sportu Wrocław
3. Otylia Potkańska / Gabriela Sokołowska - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra mieszana
1. Jakub Łokietko / Amelia Draga - UKS Iskra Babimost
2. Patryk Panasiewicz - KS Chojnik Jelenia Góra / Weronika Stankiewicz - Akademia Sportu Wrocław
3. Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra / Joanna Lasecka - OTB Lotka Ostrów Wlkp
4. Mateusz Godoń / Martyna Niemiec - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-17

Gra pojedyncza chłopców
1. Adam Bogacz- SKS Matchpoint Ślęza
2. Norbert Kałwiński - UKS Gawra
3. Michał Majdecki- KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna chłopców
1. Dawid Płokarz / Michał Zuchowski - OTB Lotka Ostrów Wlkp
2. Jakub Matłoka - OTB Lotka Ostrów Wlkp./ Dominik Ptak - UKS Siódemka Świebodzin
3. Kacper Kuzaj / Michał Majdecki - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-19

Gra pojedyncza mężczyzn
1. Łukasz Cimosz - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Paweł Kopański - UKS Start Widełka
3. Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra pojedyncza kobiet
1. Agata Gościło - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Jagoda Goldwasser - UKS 2 Sobótka

Wyniki MDŚ - sobota

U-11 chłopcy
1. Mikołaj Morawski -SKS Matchpoint Ślęza
2. Michał Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Mikołaj Grzyb - SKS Matchpoint Ślęza

U-11 dziewczęta
1. Amelia Burbo - UKS Smecz Bogatynia
2. Weronika Niemiec - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Maja Grzanka - KS Chojnik Jelenia Góra

U-13 singiel chłopców
1. Kacper Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Filip Kmita - Akademia Sportu Wrocław

U-13 debel chłopców
1. Kacper Górniak / Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Tymoteusz Figuła / Michał Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Karol Andrzejewski / Juliusz Wysmyk - Akademia Sportu Wrocław

U-13 debel dziewcząt
1. Natalia Kazimierska / Oliwia Lorek - UKS Smecz Bogatynia
2. Maja Grzanka / Weronika Niemiec - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Justyna Buszewska / Aleksandra Pisara - Akademia Sportu Wrocław

U-15 singiel młodzików
1. Adam Bogacz - SKS Matchpoint Ślęza
2. Patryk Panasiewicz - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Aleksander Łopusiewicz - Legnica

U-15 debel młodzików
1. Adam Bogacz / Filip Wierciński - SKS Matchpoint Ślęza
2. Kacper Kuzaj / Michał Majdecki - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Jakub Gurgul - SKS Matchpoint Ślęza / Dawid Twerd - UKS Smecz Bogatynia

U-15 debel młodziczek
1. Ewa Stangret / Weronika Stankiewicz - Akademia Sportu Wrocław
2. Otylia Potkańska / Gabriela Sokołowska - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Weronika Demków /Kinga Lubieniecka -UKS 2 Sobótka

U-15 mikst młodzików
1. Patryk Panasiewicz - KS Chojnik Jelenia Góra / Dominika Chojnacka - SKS Matchpoint Ślęza
2. Mateusz Godoń / Martyna Niemiec - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Dawid Wolkiewicz / Hanna Piotrowska - UKS Smecz Bogatynia

U-17 singiel juniorów
1. Łukasz Cimosz - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Maciej Chojnacki - SKS Matchpoint Ślęza
3. Mateusz Paszyński - Akademia Sportu Wrocław

U-17 mikst juniorów
1. Łukasz Cimosz - KS Chojnik Jelenia Góra / Karolina Sznurowska -UKS 2 Sobótka
2. Mateusz Paszyński / Klaudia Rubik -- Akademia Sportu Wrocław

Wyniki MDŚ - niedziela

SK open
1. Oliwia Socha - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Emilia Goldwasser - UKS 2 Sobótka
3. Agata John - Sportowa Politechnika

DM open
1. Tymoteusz Czysz - UKS Plesbad Pszczyna / Adam Sowa - BKS Kolejarz Częstochowa
2. Jędrzej Nowak - KS Chojnik Jelenia Góra / Jan Wolańczyk - SKS Matchpoint Ślęża
3. Krzysztof Grabek / Sebastian Regeńczuk - SKS Matchpoint Ślęża

DK open
1. Emilia Goldwasser - UKS 2 Sobótka / Beata Korkuś - Wrocław
2. Kinga Barna - UKS 2 Sobótka / Oliwia Socha - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Marta Jewtuch / Karolina Rogalska

MX open
1. Marcin Wnuk - MKS Orlicz Suchedniów / Katarzyna Mysłek - BKS Kolejarz Częstochowa
2. Krzysztof Grabek / Małgorzata Średnicka - Wrocław
3. Paweł Słomka - KS Chojnik Jelenia Góra/ Emilia Goldwasser - UKS 2 Sobótka

SM +30
1. Sebastian Lasecki - OTB Lotka Ostrów Wielkopolski
2. Dawid Krawiec
3. Krzysztof Garbacz - KS Chojnik Jelenia Góra

SM +40
1. Adam Grzesiak
2. Sławomir Kowalski - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Marcin Kolenkiewicz - Wrocław

DM +40
1. Adam Górniak / Adam Słomka - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Robert Brojek / Adam Grzesiak
3. Andrzej Kamiński / Dariusz Kłodnicki - Wrocław

MX +40
1. Adam Górniak- KS Chojnik Jelenia Góra / Małgorzata Dembowska-Gołąbek - Wrocław
2. Zbigniew Goldwasser / Aneta Dyrcz - UKS 2 Sobótka
3. Jacek Wróbel / Katarzyna Winter - Wrocław

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group