Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5627
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pracowita pauza piłkarek ręcznych KS Finepharm Carlos

Czwartek, 15 listopada 2007, 19:56
Aktualizacja: 19:58
Autor: Łukasz Stawski
Prawie dwa miesiące będzie trwała przerwa w rozgrywkach ekstraklasy piłkerek ręcznych spowodowana występ reprezentacji Polski na mistrzostwach Świata. Okres ten jeleniogórskie szczypiornistki wykorzystają na intensywne treningi oraz występy w turniejach oraz meczach sparingowych.

Podopieczne trenera Zdzisława Wąsa do niedzieli 18 listopada trenują na własnym obiekcie. Następnie udadzą się do nadmorskiej Pogorzelicy, gdzie będą przebywać na dziesięciodniowym zgrupowaniu. W jego trakcie nasze zawodniczki będą pracować nad cechami motorycznymi oraz siłą. Na obozie jeleniogórzanki nie będą miały praktycznie zajęć z piłkami, na nie przyjdzie czas po powrocie do Jeleniej Góry. W grupie, która będzie szlifować formę nad Bałtykiem zabraknie Moniki Maliczkiewicz, Marty Dąbrowskiej i Agnieszki Koceli, które zostały powołane do Młodzieżowej Reprezentacji Polski na Puchar Śląska w Dzierżoniowie.

Po powrocie z obozu jeleniogórzanki zagrają w bardzo silnie obsadzonym turnieju międzynarodowym, który w dniach 7 – 9 zostanie rozegrany w hali przy ul. Złotniczej. W imprezie wystartuje osiem drużyn i oprócz gospodyń jest już potwierdzony udział w imprezie Slavii Praga, niemieckiego Oldenburga, Galiczanki Lwów, AZS AWFiS Gdańsk i Zagłębia Lubin. Tydzień później Finepharm będzie gościł na silnie obsadzonym turnieju w Lubinie.

W planach przygotowań do drugiej części sezonu jest także rozegranie kilku spotkań sparingowych oraz dalsze treningi w hali przy ul. Złotniczej. Na ligowe parkiety jeleniogórzanki powrócą 5 stycznia, wyjazdowym pojedynkiem z AZS AWFiS Gdańsk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group