Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3757
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożyczki w domu – dlaczego warto z nich skorzystać?

Wiadomości: Polska
Piątek, 27 marca 2020, 19:45
Aktualizacja: Sobota, 28 marca 2020, 20:22
Autor: ts
Fot. ts
Szybkie pożyczanie pieniędzy od instytucji pozabankowych stało się jedną z najpopularniejszych form zdobywania gotówki. Co roku rynek tak zwanych chwilówek notuje wzrost obrotów, ponieważ Polacy nie obawiają się brania pożyczek krótkoterminowych na realizację swoich marzeń.

Ostatni popularnością cieszą się także pożyczki z obsługą w domu klienta. Z rankingu, który znajduje się na stronie https://money24.pl/chwilowki-do-domu-pozyczki-w-domu-klienta/ można dowiedzieć się między innymi:
• kto oferuje wygodne pożyczki z obsługą w domu,
• pożyczki w domu dla seniorów,
• najkorzystniejsze oferty firm pozabankowych.

Kto oferuje wygodne pożyczki z obsługą w domu?
Szybkie pożyczki na dowolny cel najczęściej kojarzone są z realizacją za pośrednictwem internetu. Jedną z zalet takiego systemu jest możliwość szybkiego załatwienia wszelkich formalności bez potrzeby wychodzenia z domu. Unika się także konfrontacji z obcymi osobami z obsługi, jak ma to miejsce w przypadku banków. Tymczasem jest spore grono osób, którym taki system nie odpowiada. Właśnie dlatego wiele instytucji udziela pożyczki w domu klienta.

Technicznie wygląda to w ten sposób, że na wyraźne życzenie klienta firma udzielająca pożyczek kontaktuje telefonicznie. Podczas rozmowy ustalany jest termin spotkania z konsultantem. Przyszły klient może też określić swoje potrzeby i wstępie ustalić warunki. To pozwoli skrócić spotkanie z konsultantem do minimum. Wszystkie dokumenty zostaną przedstawione na spotkaniu twarzą w twarz. Takie spotkanie najczęściej skończy się też załatwieniem wszelkich formalności.

Pożyczki w domu dla seniorów?
Nie da się ukryć, że najstarsi członkowie społeczeństwa nie zawsze orientują się w obsłudze internetu. To przede wszystkim dla nich firmy pozabankowe przygotowują pożyczki z wizytą w domu. Jednak seniorzy to nie jedyna grupa, która korzysta z tego rozwiązania. Taką formę szybkiego zdobywania gotówki wybierają też osoby, które z jakichś powodów nie mają zaufania do instytucji pozabankowych lub nie czują się bezpieczne w sieci. Nie chcą podawać danych za pośrednictwem internetu, dlatego wybierają rozmowę z konsultantem.

Najkorzystniejsze oferty firm pozabankowych
Zanim zdecydujemy się na konkretne pożyczki bez BIK i KRD w domu klienta, warto zorientować się, która z firm proponuje dobre warunki. Nie zawsze bowiem ta instytucja, która najmocniej dba o swoją reklamę i proponuje najniższe koszty kredytu, ma najlepszą ofertę. Żeby rzeczywiście być pewnym swojej decyzji i nie ponieść specjalnych kosztów, warto zapoznać się z rankingiem na stronie money24. Dlaczego właśnie tam?

Wspomniana strona jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych stron z rankingami pożyczkodawców w Polsce. W serwisie można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat firm pozabankowych. W różnych zestawieniach i rankingach opisane są firmy, które legalnie działają na terenie naszego kraju. Ich oferty porównywane są ze sobą, dzięki czemu każdy z użytkowników z łatwością może wybrać najlepszą instytucję.

Na stronie znajduje się także ranking firm, które realizują pożyczki w domu. Bardziej niecierpliwi użytkownicy mogą spojrzeć na ranking i natychmiast wybrać firmę z pierwszej pozycji. Według specjalistów z serwisu właśnie ona spełnia wszystkie cechy najlepszego pożyczkodawcy. Dla bardziej uważnych użytkowników ranking został wzbogacony o inne szczegóły. Można znaleźć między innymi kwotę pożyczki, o jaką klient może się starać, czy czas na wpłatę środków. To wszystko pomoże wybrać najlepszą firmę z pożyczkami do domu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~PO-jak podwyżki 29-03-2020 17:14
Mam nadzieje, że Policja to monitoruje. A wy nie jesteście zamieszani w MAFIJNE INTERESY?
~PO-jak podwyżki 29-03-2020 17:18
Nie wiem czy nie powinno wysłać się tego linka do CBŚ.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
402
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
4%
Głos ulicy
Jaki urlop w tym roku?  
TV Dami
25.05.2020 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Czy sztuczna inteligencja nas wyleczy?  
Dialogi Jelonki
Kurort liczy straty
Aktualności
Więcej kwietnych łąk w Jeleniej Górze  
Edukacja
Kurator zaskoczony  
Copyright © 2002-2020 Highlander's Group