Piątek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 2852
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poznaliśmy zwycięzców cyklu Karkonosze Cup 2011

Wtorek, 30 sierpnia 2011, 11:43
Aktualizacja: 12:08
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Poznaliśmy zwycięzców cyklu Karkonosze Cup 2011
Fot. archiwum
Szóste, finałowe, zawody plążówki amatorów z cyklu .“Karkonosze Cup” 2011, organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” przy współudziale MOS–u odbyły się 28 sierpnia na basenie przy ul. Sudeckiej.

W zawodach wystąpiło 7 zespołów.
TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Marco Kern
FJ - Bartłomiej Świdziński, Marcin Lara
GANG PREZESA – Maciej Cholewiński, Wojciech Zaremba
TROLY TEAM – Agnieszka Mandeltt, Paulina Łozowska
BOSMAN Gdańsk – Kamil Osinski, Mateusz Osiński
TO MY – Piotr Galus, Krystian Kozak
KUMPLE – Grzegorz Słupski, Mirosław Handtke

Turniej rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 21 punktów oraz ewentualny trzeci set do 15 punktów.

Wyniki:
TO MY – FJ 0 : 2 (10-21; 15-21)
TKKF “ORLE” - BOSMAN 2 : 0 (21-15; 21-13)
KUMPLE - GANG PREZESA 0 : 2 (13-21; 14-21)
TROLY TEAM - FJ 0 : 2 (7-21; 14-21)
GANG PREZESA - TKKF “ORLE” 2 : 1 (21-17; 22-24; 15-9)
KUMPLE – BOSMAN 1 : 2 (21-16; 14-21; 10-15)
BOSMAN - TROLY TEAM 2 : 0 (21-14; 21-15)
TKKF “ORLE” - TO MY 2 : 1 (17-21; 21-18; 15-13)

Półfinały
FJ - TKKF “ORLE” 2 : 0 (22-20; 21-19)
BOSMAN - GANG PREZESA 0 : 2 (15-21; 13-21)

Mecz o trzecie miejsce
BOSMAN - TKKF “ORLE” 2 : 0 (21-17: 29-27)

Wielki finał
GANG PREZESA - FJ 2 : 0 (21-14; 21-10)

Tabela końcowa turnieju
1. GANG PREZESA – Maciej Cholewiński, Wojciech Zaremba
2. FJ - Bartłomiej Świdziński, Marcin Lara
3. BOSMAN Gdańsk – Kamil Osinski, Mateusz Osiński
4. TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Marco Kern
5. TO MY – Piotr Galus, Krystian Kozak
– TROLY TEAM – Agnieszka Mandeltt, Paulina Łozowska
7. KUMPLE – Grzegorz Słupski, Mirosław Handtke

Punkty Rankingowe po szóstym turnieju

Bartłomiej Świdziński 66
Maciej Cholewiński 61
Wojciech Zaremba 61
Marcin Lara 50
Marcin Florkowski 45
Krystian Adamczak 43
Piotr Gwizdek 32
Tomasz Kafel 32
Jerzy Tabaka 31
Paweł Gwizdek 29
Piotr Galus 27
Krystian Kozak 25
Andrzej Konopka 19
Marco Kern 18
Damian Kosztownik 17
Agnieszka Mendelt 16
Paulina Łozowska 16
Kamil Osiński 15
Mateusz Osiński 15
Mariusz Kozak 14
Karol Mroczkowski 14
Jacek Bojarski 13
Waldemar Han 13
Patryk Szczepański 13
Agnieszka Mendelt 13
Paulina Łozowska 13
Kamil Grzelak 12
Jacek Wróbel 12
Michał Mirek 12
Szymon Raczyński 11
Bartosz Wajdowicz 11
Konrad Kurzewski 11
Rajmund Wastag 11
Patryk Obolewicz 11
Michał Obolewicz 11
Agnieszka Nawałek 11
Tomasz Romańczuk 10
Kamil Osiński 10
Mateusz Osiński 10
Patryk Przybył 9
Dawid Wojtaszak 9
Mateusz Łubiński 9
Adrian Wolak 9
Anna Malinowska 7
Sonia Kurek 7
Joanna Gurtatowska 7
Dominika Jaworowska 7
Szymon Lasota 7
Maciej Niewiadomski 7
Konrad Hojnowski 7
Damian Butyński 6
Grzegorz Słupski 5
Mirosław Handtke 5
Piotr Lesiński 5
Grzegorz Mulcan 5
Marek Sokołowicz 5
Jacek Jolibski 5
Wojciech Rećko 5
Piotr Kulpa 4
Mateusz Lubiński 4
Kuba Oleksy 4
Przemysław Ślęzak 4
Tomasz Piasecki 3
Piotr Ring 2
Katarzyna Dąbrowska 2
Karol Wojtas 2
Adrian Michalak 2
Piotr Andrejków 2
Kamil Orzoł 2
Michał Obolewicz 1
Adam Mazur 1

W turniejach brało udział łącznie 67 zawodniczek i zawodników z Jeleniej Góry, Gdańska , Wrocławia, Kowar, Kamiennej Góry , Gryfowa, Janowic Wielkich, Marciszowa, Piechowic, Jeżowa Sudeckiego oraz Szklarskiej Poręby. Klasyfikacje generalną w kategorii kobiet wygrały Agnieszka Mandelt oraz Paulina Łozowska. W kategorii mężczyzn wygrał Bartłomiej Świdziński przed Maciejem Cholewińskim, Wojciechem Zarembą oraz Marcinem Larą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group