Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2901
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: “Powidoki” Emanueli Czujowskiej w POK–u

Wtorek, 7 października 2014, 8:17
Aktualizacja: 8:18
Autor: Manu
Piechowice: “Powidoki” Emanueli Czujowskiej w POK–u
Fot. POK
W nadchodzący piątek (10.10.) o godz. 17.00 w Piechowickim Ośrodka Kultury w Piechowicach rozpocznie się wernisaż wystawy indywidualnej “Powidoki” autorstwa Emanueli Czujowskiej. Uroczyste otwarcie ekspozycji uświetni koncert zatytułowany “Inne piosenki” w wykonaniu Piotra Syposza. Wystawa czynna będzie do 31 października.

Emanuela Czujowska (rocznik 1970) jest absolwentką wrocławskiego Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku jubilerstwa. W roku 1994 uzyskała dyplom w pracowni plakatu i ilustracji u prof. Rolfa Mullera w Hochschule fur Grafik und Buchkunst w Lipsku.

Prowadzi działalność twórczą w zakresie grafiki użytkowej, rysunku, malarstwa i drobnych form artystycznych. Eksperymentuje z technikami malarskimi i materiałami. Zajmuje się aranżowaniem wnętrz, scenografią i fotografią.

Od roku 2003 prowadzi galerię “Wysoki Kamień”, gdzie prezentuje prace własne i zaprzyjaźnionych artystów z Kopańca. Należy do “Grupy Artystycznej Kopaniec”. Działa w “Stowarzyszeniu Kopaniec”. Jest także uczestniczką występów średniowiecznej grupy “Cornu Cervi”. Jej prace prezentowane były na wystawach m.in. w Amsterdamie, Lipsku, Tillburgu oraz we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group