Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8415
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Powiat promuje się

Niedziela, 1 marca 2020, 7:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 marca 2020, 7:09
Autor: WAC
Powiat: Powiat promuje się
Fot. Starostwo Powiatowe
Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się stoisko Powiatu Jeleniogórskiego na odbywających się w ten weekend (28.02 – 1.03) na Stadionie Wrocław Międzynarodowych Targach Turystycznych.

W targach udział bierze łącznie ponad 230 wystawców z Polski, ale też z: Czech, Włoch, Ukrainy, Niemiec czy Chorwacji), prezentując na stoiskach swoje regiony, produkty, obiekty i atrakcje turystyczne. Ponadto w programie są: gry targowe, konferencje, warsztaty, konkursy z nagrodami, rozmowy z podróżnikami. Wystawcy mają też możliwość zaprezentowania się na głównej scenie przed publicznością.

Stoisko Powiatu Jeleniogórskiego stanowi część wspólnych prezentacji wystawców z Dolnego Śląska. Odwiedzający najczęściej poszukują tu map regionu, szczególnie ze szlakami pieszymi i rowerowymi. Sporym zainteresowaniem cieszą się również mapy tras narciarskich (zjazdowych i biegowych). Zwiedzający chętnie sięgają po wydawnictwa promocyjne Powiatu Jeleniogórskiego oraz materiały Karkonoskiego Parku Narodowego. Osoby zainteresowane Karkonoszami pytają o bazę miejsc noclegowych- również tych agroturystycznych, poszukują gadżetów, atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Twoja reakcja na artykuł?

15
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
24%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
471
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group