Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 13368
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poważne wzmocnienia Karkonoszy!

Czwartek, 7 maja 2020, 6:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Poważne wzmocnienia Karkonoszy!
Na zdjęciu Sylwia Jasińska w akcji
Fot. Tomek Raczyński (archiwum)
Powrót jeleniogórskich wychowanek z pewnością ucieszy kibiców Karkonoszy. W nowym sezonie biało–niebieskie mogą wzmocnić Sylwia Jasińska i Izabela Prudzienica!

Jak już wcześniej informowaliśmy, z klubem pożegna się Emilia Kowalik, która zdecydowała się na transfer do Koszalina. Pozostałe zawodniczki deklarują pozostanie w Jeleniej Górze, ale będą też wzmocnienia!

Jestem po wstępnej rozmowie z Sylwią Jasińską, która być może wróci do Jeleniej Góry. Cieszy mnie to - wyznała Dila Samadova, trenerka Karkonoszy. - Prawdopodobnie dołączy do nas Izabela Prudzienica, która wróciła do Piechowic. Byłoby to bardzo duże wzmocnienie naszego zespołu i co ważne - to kolejna nasza wychowanka - dodała trenerka.

Sylwia Jasińska to wychowanka KPR-u Jelenia Góra, w którym spędziła całą dotychczasową karierę. W minionym (niedokończonym) sezonie miała przerwę w grze, ale z pewnością byłaby wzmocnieniem drużyny. Izabela Prudzienica, którą jeleniogórscy kibice szczypiorniaka zapewne pamiętają pod panieńskim nazwiskiem Czarna, to kolejna reprezentantka Polski, która może wrócić do Jeleniej Góry. Bramkarka do 2005 roku reprezentowała stolicę Karkonoszy, następnie do 2012 roku występowała w Zagłębiu Lubin, po czym SPR Lublin, a od 2013 roku występowała w drużynie AZS-u Koszalin. Dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski (2011, 2013), trzykrotnie wicemistrzostwo (2006, 2009, 2010) oraz dwukrotnie Puchar Polski (2009, 2011).

Planowaliśmy powrót do treningów (na stadionie) od 4 maja - były podzielone grupy młodzieżowe i seniorskie, ale stadion jest zamknięty i dziewczyny trenują indywidualnie. W związku z tym planujemy od piątku treningi w terenie, będą też wyjścia w góry. Wiadomo, że na razie nie ma możliwości treningów z piłką w hali, ale do startu sezonu jest dużo czasu i chcemy wzmocnić organizmy - powiedziała Dila Samadova, trenerka Karkonoszy.

Twoja reakcja na artykuł?

14
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1075
Tak
11%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group