Sobota, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 5355
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stara Kamienica: Potrącenie kobiety w Starej Kamienicy

Środa, 4 grudnia 2013, 10:30
Aktualizacja: 10:37
Autor: Angela
Nieostrożne wejście na jezdnię pieszej było przypuszczalną przyczyną potrącenia, do którego doszło wczoraj (3.12) kwadrans przed godz. 17.00 w Starej Kamienicy.

Kobieta została potrącona przez 28-letniego kierowcę peugeota z naszego regionu. Trafiła do szpitala, ale po badaniach okazało się, że nic poważnego jej się nie stało i zdarzenie najprawdopodobniej zostanie potraktowane jako kolizja.

W ciągu ostatniej doby doszło jeszcze do dwóch innych, niegroźnych kolizji. Dlatego policja apeluje o ostrożność i ostrzega: - Rano i wieczorem temperatury często spadają poniżej zera, przez co nawierzchnia drogi staje się śliska, a czas hamowania dłuższa – mówi Maciej Dyjach, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Kierowcy powinni mieć oczy dookoła głowy i być przygotowani na nagłą zmianę warunków na drodze. Apelujemy o zwrócenie szczególnej uwagi na cyklistów, którzy jeszcze jeżdżą po mieście oraz na pieszych, często nieostrożnych i zabieganych – dodaje naczelnik drogówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group