Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12256
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Postronnym osobom zdradzali tajemnice

Wtorek, 14 maja 2013, 13:17
Aktualizacja: 13:42
Autor: zk
Jelenia Góra: Postronnym osobom zdradzali tajemnice
Fot. zk
Z własnej woli i z pełnym zaangażowaniem przez pół niedzieli (12 maja) Agata Gąsiorowska, Ewa Ratyńska i Daniel Flig, zdradzali swoje tajemnice. Wszyscy ci, których zaintrygowały wydarzenia odbywające się w jeleniogórskiej Strefie Inspiracji opuszczali budynek Prywatnego Centrum Kształcenia Kadr wyraźnie odmienieni.

Zasady działania Prawa Przyciągania oraz skuteczne sposoby jego wykorzystania dla własnych potrzeb, poznali wszyscy Ci, którzy potrzebowali impulsu - spotkania z kimś kto wskaże właściwą drogę. Zazwyczaj udział w całodniowym szkoleniu to inwestycja rzędu kilkuset złotych, nie licząc kosztów związanych z dojazdem chociażby do Wrocławia. Tu, w czasie warsztatów z Panią Gąsiorowską, trenerem i coachem w jednym, można było dowiedzieć się jak zmodyfikować swój sposób myślenia, aby mieć realny wpływ na kreowanie wymarzonej rzeczywistości.

Równie odmienione wychodziły, po zakończonych zajęciach - „Zielono mi. Zielone koktajle i zupy kremy” - osoby, które były zainteresowane zmianą sposobu żywienia.
- Warsztaty były po prostu genialne - opowiadał rozentuzjazmowany Pan Michał - Zupa z sałaty na maśle, koktajl z dodatkiem natki marchewki, a może z odrobiną koniczyny, doprawioną ziołami. Zaskakujące bogactwo smaków. Oczyszczające organizm z toksyn koktajle owocowo-warzywne, które można przygotować w 2-3 minuty, będące równocześnie źródłem naturalnych, łatwo przyswajalnych witamin i mikroelementów. Co jest, moim zdaniem, ważne warsztaty były połączone z degustacją, więc mogliśmy na miejscu przekonać się jak są przepyszne. Rewelacyjne rozwiązanie dla każdego. Można odżywiać się tanio i zdrowo, a do tego, co może zainteresować Panie, wypięknieć, gdyż poprawia się wygląda włosów, skóry.

Bardziej wyciszone wychodziły Panie, które skorzystały z warsztatów decoupage – „Biżuteria szyta na miarę”. Z rozmów można było odnieść wrażenie, iż mimo że zajęcia się skończyły, one jeszcze „pracowały przy stołach” robiąc coś dla siebie, dla kogoś bliskiego – coś wyjątkowego. Każda z Pań wychodząc z pięknym kompletem jedynej w swoim rodzaju biżuterii (naszyjnik, dwa komplety kolczyków i bransoletka) wyrażała zainteresowanie udziałem w innych tego typu zajęciach.

Wyjątkowy dzień zamykało drugie spotkanie z Szefem Kuchni, Danielem Fligiem.
Pani Agnieszka, z którą rozmawialiśmy po warsztatach z carvingu („Jak przygotować dekoracje z warzyw i owoców”) opowiadała - Wiedza, osobowość i umiejętności praktyczne prowadzącego, a do tego fantastyczna atmosfera sprawiły, że nie tylko wypoczęłam, ale poznałam wiele praktycznych sztuczek, które pozwolą mi odmienić każde podawane przeze mnie danie. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z rodziną, czy znajomymi, na którym zaprezentuję jakieś cudeńko. Wydaje mi się, że zrobię jeden z kwiatów z cebuli, łabędzia i pewnie jeszcze kwiat z pora, całość bym przybrała chyba zielonymi listkami lub miotełkami z pora. Naprawdę nie mogę się doczekać widoku zastawionego stołu, na którym królować będą obok potraw moje ozdoby.

Dyrektor PCKK, Pani Jolanta Ratyńska, mówi: – Cieszy mnie, widoczne zadowolenie osób, które wzięły udział w organizowanych przez nas warsztatach. Z przyjemnością pracuje się z ludźmi, którzy są „głodni” wiedzy, umiejętności, czy chociażby otwarci na „kreatywny wypoczynek”. Strefa Inspiracji jest jednym z programów, które realizujemy Prywatnym Centrum Kształcenia Kadr. Jeśli prowadzą Państwo firmę i mają potrzebę dokształcenia pracowników. Możemy zaproponować zarówno standardową ofertę kursów zawodowych, m.in.:
- kelnera,
- barmana,
- obsługi kasy fiskalnej dla sprzedawców,
- uzupełnienia znajomości Subiekta,
- czy doskonalące z obsługi programów biurowych typu Word, Excel,
jak i ofertę specjalną. Nasi trenerzy mogą zweryfikować wiedzę Państwa pracowników oraz przygotować szkolenie optymalnie dopasowane do potrzeb.
Brak skuteczności, niski obrót, czy rosnące zaległości mogą wynikać z braków w wiedzy zatrudnionych pracowników, stąd profesjonalna analiza oraz szkolenie zwiększające ich umiejętności mogą zwiększyć ich wydajność, a tym samym rozwiązać istotne dla firmy problemy.

Obecnie przygotowujemy ograniczoną ofertę na dofinansowane szkolenia dla mikro i małych firm.
Aby poznać szczegóły wystarczy zadzwonić pod numer 75 64 94 161.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
985
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group