Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7226
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Posprzątali świat w ramach „Wspólnego działania–lepszego jutra”

Piątek, 27 kwietnia 2012, 7:42
Aktualizacja: 7:43
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Posprzątali świat w ramach „Wspólnego działania–lepszego jutra”
Fot. Petr
Festyn Sprzątanie Naszego Świata z udziałem beneficjentów programu „Wspólne działanie–lepsze jutro” autorstwa MOPS i PCKK, a także mieszkańców terenów objętych Lokalnym Programem Rewitalizacji odbył się w minioną środę w Jeleniej Górze.

Sprzątanie świata rozpoczęło się na dziedzińcu MOPS przy al. Jana Pawła II. Uczestnicy akcji najpierw podzielili się na dwie grupy, zaopatrzyli w rękawiczki i worki na śmieci, a następnie wyruszyli w okolice wieży widokowej Grzybek i ulicy Lwóweckiej. W sprzątaniu wzięły udział zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci – wspierane przez drużynę harcerzy.

Po zakończeniu sprzątania uczestnicy wrócili na dziedziniec MOPS, na którym czekały na nich kiełbaski z grilla i liczne nagrody niespodzianki. – Chętnie uczestniczyłam w akcji ekologicznej zorganizowanej przez MOPS i PCKK. Uważam, że tego typu projekty służą nie tylko ekologii – one pozwalają zintegrować się wszystkim, którzy biorą udział we „Wspólnym działaniu...”. To jest najistotniejsze – mówi Ewa, jedna z uczestniczek.

Program „Wspólne działanie-lepsze jutro” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem projektu jest Miasto Jelenia Góra. Więcej informacji na stronach internetowych: www.pckk.pl, wspolnedzialanie.mops.jelenia-gora.pl i w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group