Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 7841
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 15 lutego 2021, 13:01
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzńskiego Ryneczku.

ProduktBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło5.993.495.99-
Mleko2.892.392.89-
Jaja5.993.996.99-
Chleb1.992.991.99-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.692.991.99-
Ryż2.292.392.19-
Makaron1.891.491.89-
Twaróg2.692.793.99-
Kiełbasa śląska9.9914.9014.90-
Kurczak7.997.993.99-
Schab8.4917.998.49-
Jabłka3.493.493.495.00
Pomidory12.995.998.998.00
Kapusta1.291.991.992.50
Cebula1.891.993.994.00
Ogórki5.996.9916.9911.00
Marchew2.291.493.993.00
Papryka11.996.9911.998.00

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
1
20%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group