Jeżów Sudecki: Porażka w ważnym meczu

Niedziela, 8 września 2019, 21:54
Aktualizacja: 21:57
Podopieczni Artura Milewskiego mogli sobie zapewnić spokój na kilka kolejek, ale w spotkaniu przed własną publicznością ulegli ekipie z Legnickiego Pola, która przed 5. kolejką miała 3 "oczka" mniej od drużyny z Jeżowa Sudeckiego.

Jeżowianie szybko stracili bramkę, bowiem już w 4. minucie po faulu Kustosza we własnym polu karnym sędzia wskazał na wapno. Rzut karny na gola zamienił Adam Wasilewski i gospodarze musieli niemal od początku walczyć o odrobienie straty. Przed przerwą ta sztuka udała się, bowiem w 43. minucie wyrównał Kamil Masel. Po zmianie stron długo żaden z zespołów nie potrafił zaskoczyć bramkarza rywali - aż do czasu... w 70. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Adam Wasilewski, co uradowało grupę fanów gości, którzy co chwilę wspierali swój zespół dopingiem. Dążenie miejscowych do remisu skutkowało kontrą, która zakończyła się golem w doliczonym czasie gry - autorem trafienia był Filip Kukułka.

W następnej kolejce (14.09, godz. 16:00) Lotnik zagra w Jaworze z miejscową Kuźnią.

LKS Lotnik Jeżów Sudecki - KS Legnickie Pole 1:3 (1:1)

Lotnik: Kustosz - Białkowski (81' Wyka), Wersocki, Górgul (70' Górski), Kieć,Lis (61' Niemirski), Łozowski (66' Piwiński), Masel, Pelowski, Suchanecki (55' Żukowski), Ziomek.
KS LP: Kopystiański - Krzyżanowski, Mach, Wyżga, M. Wasilewski, A. Wasilewski, Sobczak, Lesiak (46' Kubań), Kozłowski, Kaśczyszyn (85' Kukułka), Czuchnicki.
Sędziowali: Sebastian Kwaśny (główny) oraz Łukasz Woźny i Maciej Horbal (KS Legnica).