Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2934
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Polski Nordic Sunday rusza w Jakuszycach

Czwartek, 17 grudnia 2009, 10:02
Aktualizacja: 10:03
Autor: jj
Szklarska Poręba: Polski Nordic Sunday rusza w Jakuszycach
Jakuszycach po raz pierwszy w Polsce ruszy cykl zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday (SNS).

Pierwszy start już w najbliższą niedziele 20 grudnia! Aż do kwietnia, co drugą niedzielę, będzie można także korzystać z pomocy wykwalifikowanych instruktorów oraz uzyskać fachowe porady sprzętowe.
Nawet zupełnie początkujący narciarze będą mogli wspaniale się bawić i brać udział w profesjonalnie przygotowanej imprezie. W ramach SNS przygotowano aż 30 kategorii startowych na dwóch trasach (krótszej 10km i dłuższej 20km), w stylach dowolnym i klasycznym. Ośrodek „Bieg Piastów” w Jakuszycach to jedno z najlepiej znanych miejsc do trenowania biegów narciarskich w Europie. Prawdopodobnie już w 211 r. zawita tu z dwudniowa impreza narciarski Puchar Świata.
Na zawodników – amatorów zawodów Salomon Nordic Sunday czekają świetnie przygotowane trasy wraz z punktami żywieniowymi, elektroniczny pomiar czasu oraz nagrody od sponsora. Różne kategorie startowe premiować będą dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów a także całe rodziny! Zapraszamy nie tylko do odwiedzania strony www.sns-nartybiegowe.pl . W górach na biegaczy już czeka śnieg!
Miejsce imprezy: Ośrodek Narciarstwa Biegowego „Bieg Piastów” w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group