Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 7748
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Piątek, 29 kwietnia 2016, 9:06
Aktualizacja: 13:01
Autor: 112
Region: Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich
Fot. Archiwum Policji
Funkcjonariusze z Kowar oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 29–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o udzielanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich.

Policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań znajduje się plantacja konopi indyjskich. Wiadomość potwierdziła się. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 73 krzewy konopi indyjskich znajdujące się w różnej fazie wzrostu.

- Plantacja znajdowała się w specjalnie przygotowanym do tego pokoju, wyposażonym w urządzenia między innymi sterującymi ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją i wilgotnością, które potrzebne są do należytego wzrostu roślin. Policjanci znaleźli również susz marihuany, z którego po podziale można uzyskać blisko 1000 porcji tego narkotyku, a także świeżo ścięte krzewy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

- 29-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego tymczasowego aresztowania – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
122
Tak, to odpowiedzialna praca
16%
Dostają trochę za dużo
18%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group