Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7285
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci zablokowali Warszawę, ale nie telefony

Wtorek, 1 grudnia 2009, 12:07
Aktualizacja: 12:18
Autor: Mar
Jelenia Góra: Policjanci zablokowali Warszawę, ale nie telefony
Fot. Mar
Blisko 5 tysięcy policjantów wybrało się do Warszawy na demonstrację przeciwko cięciom w policyjnym budżecie. Wśród nich jest też ekipa funkcjonariuszy z Jeleniej Góry. Mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy chcieli załatwić swoją sprawę w komendzie słyszeli komunikat – numer niedostępny, uszkodzony lub za krótki.

- Czy to znaczy, że część policjantów pojechała protestować, a ci którzy zostali w Jeleniej Górze, zastosowali taką formę protestu? – pytała wzburzona czytelniczka naszego portalu – mam pilną sprawę do załatwienia i do żadnego działu nie mogę się dodzwonić.

- W żadnym wypadku nie jest to forma protestu – wyjaśnia oficer dyżurny komendy miejskiej w Jeleniej Górze – wysiadła nasza centrala telefoniczna z winy telekomunikacji i w tej chwili trwają prace przy jej uruchomieniu. Niestety, większość telefonów jest w tej chwili niedostępna. W pilnej potrzebie można do nas dzwonić na numer 112 lub 997 i jeśli będzie taka możliwość, będziemy łączyć z numerami wewnętrznymi. Przepraszamy wszystkich za niedogodność i zapewniamy że nie ma to żadnego związku z dzisiejszym protestem w Warszawie.

A w stolicy funkcjonariusze protestują przeciwko cięciom w budżecie policji. Według nich sięgają one już 1,5 miliarda złotych. Idea masowej demonstracji narodziła się w internecie, na policyjnym forum.
- Protest jest konieczny. Rząd tylko psuje policję. Zapowiada niekorzystne zmiany w ustawie emerytalnej, stale tnie finanse - uważa Antoni Duda, przewodniczący policyjnej „Solidarności".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1051
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group