Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7287
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policjanci patrolowali miasto na rowerach

Czwartek, 21 sierpnia 2014, 15:09
Aktualizacja: 15:12
Autor: 112
Jelenia Góra: Policjanci patrolowali miasto na rowerach
Fot. KMP Jelenia Góra
W miniony weekend policjanci na rowerach patrolowali miasto. Pełnili służbę od godz. 8.30 do 12.30 w centrum Jeleniej Góry. W trakcie służby ukarali mandatami dwie osoby za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, kilka osób pouczyli, ale również pomogli turystkom z Czech.

17 sierpnia br. policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze: sierż. Beata Sosulska-Baran oraz st. post. Dawid Czerwiński patrolowali centrum Jeleniej Góry na rowerach.

Podczas służby funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia społecznie uciążliwe. W związku z tym wylegitymowali 13 osób, kilka osób pouczyli oraz ukarali mandatami dwie osoby za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Ale nie tylko.

- Policjanci na Al. Wojska Polskiego zauważyli pięć rowerzystek, z których jedna prowadziła rower. Okazało się, że są to turystki z Czech. Jedna z nich miała pecha - uszkodziła tylne koło roweru. Policjanci przygotowani na taką okoliczność, postanowili jej pomóc i wymienili dętkę. Kobieta była ogromnie wdzięczna, bo szła z rowerem już kilka kilometrów – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group