Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7644
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pójdzie siedzieć za awantury i groźby

Środa, 6 kwietnia 2022, 14:36
Aktualizacja: 14:39
Autor: 112
Jelenia Góra: Pójdzie siedzieć za awantury i groźby
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórski sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące 32-latka, podejrzanego o groźby karalne, naruszenie miru domowego i złamanie zakazu sądowego. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna 3 kwietnia został zatrzymany przez policjantów podczas interwencji zgłoszonej przez byłą partnerkę. Ze zgłoszenia wynikało, że 32-latek pojawił się w jej mieszkaniu pomimo wydanego przez sąd zakazu zbliżania się do niej i jej matki. Mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko… 4 promile. Ponadto w trakcie czynności, w obecności policjanta groził pokrzywdzonym pozbawieniem życia. Trafił więc do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności.

Za takie przestępstwa jeleniogórski sąd 21 lutego wymierzył mu karę pozbawienia wolności 1 roku i 10 miesięcy oraz wydał zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi prze trzy lata. Mężczyzna nie stosował się jednak do wyroku i dalej zastraszał kobiety, wobec czego 5 kwietnia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

11
73%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group