Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 15802
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poimprowizują w „Muflonie”

Środa, 28 grudnia 2011, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: Agrafka
Niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce szóstego stycznia 2012 roku w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie.

To Koncert Muzyki Improwizowanej, który towarzyszyć będzie sesji nagraniowej. Pomysłodawcy to kontrabasiści: Zbyszek Kozera i Kuba Cywiński. Muzycy na co dzień związani z miastem, postanowili wyjechać w góry, by spędzić tam razem czas i grać muzykę z dala od cywilizacji.

Do współpracy zaprosili perkusistę Wojtka Romanowskiego oraz klarnecistę Mateusza Rybickiego. Ich „bazą” w górach będzie siedziba Teatru „Cinema” w Michałowicach, a nagranie prawdopodobnie zostanie zarejestrowane w starej sali widowiskowej kowarskiego domu kultury.Muzycy eksplorują takie gatunki jak jazz, free jazz, czy impro. Możemy się więc spodziewać muzyki ekspresyjnej, otwartej i nie dającej się łatwo sklasyfikować.

Koncert w Domu Kultury „Muflon” zostanie nagrany. Początek wydarzenia 6 stycznia o godz. 18 w MDK „Muflon”. Wstęp kosztuje pięć złotych.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
390
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
Aktualności
Cieplice zapraszają na Jarmark Safanduły
 
Aktualności
Nasza Kornelia podbija telewizyjne show
 
Aktualności
Parowóz zachwycił Jelenią Górę
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Schronisko PTTK Nad Łomniczką znów otwarte! Po 5 latach wraca na szlak pod Śnieżką
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group