Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8491
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podziękowania za pomoc w promocji

Wtorek, 18 czerwca 2019, 12:36
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2019, 6:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Podziękowania za pomoc w promocji
Fot. Przemek Kaczałko
Władze Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej podziękowały grupie studentów za pomoc w promocji uczelni. W większości są to osoby z kierunku dziennikarstwa, które działają m.in. w akademickiej rozgłośni radiowej.
Kończy się kolejny rok akademicki i chcemy wyróżnić studentów za aktywność na polu promowania uczelni - powiedział Krzysztof Langer z Działu Promocji KPSW.

Wyróżnieni studenci otrzymali bony towarowe o wartości od 100 do 300 zł.

Cieszymy się, że z nami chętnie współpracują. Pokazują nam jakie akcje społecznościowe chcieliby mieć na uczelni, fenomenalnie sprawdzają się w roli gości i gospodarzy. Namawiamy innych, aby ich naśladowali - dodała Natalia Niemotko z Biura Karier KPSW.
Mam nadzieję, że to zaangażowanie przełoży się na wyniki rekrutacji. Nie trzeba było ich namawiać, szkolić - sami wiedzieli co zrobić, jak się zachowywać, aby promować i kreować wizerunek naszej uczelni - dodał Rafał Tomasik z Działu Promocji.
Studenci dają się poznać z bardzo dobrej strony - mam szczęście będąc rektorem takiej uczelni, z tak fajnymi studentami. Aż chce się dalej pracować - powiedział Marian Ursel, rektor "Karkonoskiej", który cieszy się, że około 70 proc. studentów podaje KPSW jako uczelnię pierwszego wyboru.

Wśród nagrodzonych na spotkaniu w biurze rektora byli: Patrycja Serwatczak, Aleksandra Dąbrowska, Adrian Andruszkiewicz, Przemysław Piskunowicz i Oliwia Łukowska (wszyscy Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, I rok), a także Paulina Wąsala i Ewelina Matuszewska (obie pielęgniarstwo, I rok), Klaudia Oświęcimska - pedagogika, II rok, Łukasz Przybyła (DZiKS, II rok) oraz Daria Lempart (pedagogika, I rok).

Wraz z kolegami i koleżankami promowaliśmy kierunki obu wydziałów, angażowaliśmy się, aby wypromować jak najdalej naszą uczelnię. Warto wybrać KPSW, bo daje nam możliwości, których nie ma na dużych uniwersytetach - mamy małe grupki akademickie, które powodują, że jest świetna atmosfera, mamy radio, dzięki któremu rozwijamy się w kierunku dziennikarskim, mamy pracownię telewizyjną i medyczną - rozwijamy się w różnych kierunkach - powiedziała Oliwia Łukowska, studentka pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group