Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5216
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podziękowali darczyńcom za wsparcie

Czwartek, 1 lutego 2018, 10:16
Aktualizacja: Piątek, 2 lutego 2018, 7:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Podziękowali darczyńcom za wsparcie
Fot. Przemek Kaczałko
W środę (31.01) w Hotelu Mercure odbyło się uroczyste podsumowanie działań Koalicja na Rzecz Bezpieczeństwa w 2017 roku. Organizatorzy szeregu działań prewencyjnych podziękowali w ten sposób wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które wspierały ich działania.

- Jest wiele firm i instytucji, które włączają się do wspólnych działań związanych z bezpieczeństwem w mieście i powiecie jeleniogórskim - podkreślił Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej. Wśród wymienianych akcji były m.in. Bezpieczne wakacje, Zostań z nami św. Mikołajem i wiele innych działań prowadzonych przez Straż Miejską w Jeleniej Górze, Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze, Karkonoską Grupę GOPR, Straż Ochrony Kolei, WORD, WOPR i wiele innych.

Podsumowanie akcji odbyło się po raz 17. Przez te wszystkie lata wyklarowało się szereg podmiotów, które stale wspomagają akcje, ale też ciągle dochodzą nowe. - Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają - dodał wzruszony Grzegorz Rybarczyk. Przez cały rok z działań służb mundurowych oraz wolontariuszy skorzystało ok. 10 tysięcy dzieci - szacują organizatorzy. Już planowana jest kontynuacja na 2018 rok, do których darczyńcy deklarują kolejne wsparcie. Wśród wyróżnionych była nasza Redakcja, za co serdecznie dziękujemy, bowiem w tak szczytnym celu współpraca jest przyjemnością.

Przedstawiciele firm podkreślali, że istotnym elementem ich funkcjonowania jest CSR (społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw). - Bardzo dobrze, że dużo przedsiębiorstw wie, że dzisiejszy biznes musi być społecznie odpowiedzialny - zarówno dla lokalnej społeczności, jak i dla dzieci - powiedziała Urszula Bąkowska-Morawska, wiceprezes Uzdrowiska Cieplice. - Pan Rybarczyk powiedział dzisiaj, że jesteśmy aniołami, które pomagają, ale pamiętajmy, że musi być jak najwięcej takich Grzegorzów - dodała.

Uroczystość została urozmaicona występami artystycznymi. Wystąpił zespół Perfectum oraz Jeleniogórzanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1155
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group