Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3854
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Podsumowanie sezonu turystycznego w PTSM

Środa, 1 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 9 lutego 2006, 9:35
Autor: PTSM Lubań
Dolny Śląsk: Podsumowanie sezonu turystycznego w PTSM
Fot. PTSM Lubań
W dniu 19.11.2004 r. w Starostwie Powiatowym w Lubaniu odbyła się narada działaczy turystycznych pięciu oddziałów PTSM z byłego województwa jeleniogórskiego. Rolę gospodarza spotkania pełnił Starosta Powiatu Pan Lucjan Żełabowski.

Do Lubania przybyło ponad sześćdziesięciu nauczycieli i społeczników, opiekunów Szkolnych Kół Turystyczno Krajoznawczych i kierowników szkolnych Schronisk Młodzieżowych z powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego lubańskiego, kamiennogórskiego i jeleniogórskiego. W spotkaniu uczestniczyły również władze samorządowe kilku powiatów.

Prezesi Oddziałów PTSM przedstawili sprawozdania ze swej działalności w 2004 roku przybliżając zebranym swoje dokonania, osiągnięcia i problemy. Omówiono również stan bazy szkolnych schronisk młodzieżowych w naszym regionie. Na zakończenie spotkania Prezes Okręgu Dolnośląskiego PTSM Zdzisław Gasz, Członek Zarządu Głównego PTSM Henryk Sławiński wspólnie z Starostami powiatów: lubańskiego i jeleniogórskiego odznaczyli dużą grupę czołowych działaczy szkolnego ruchu turystycznego odznaczeniami, wyróżnieniami i dyplomami za pracę społeczną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group