Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podinspektor po godzinach

Środa, 3 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Podinspektor po godzinach
Fot. KMP
Sukces Zbigniewa Buczyńskiego w finale dolnośląskiego konkursu.

Podinspektor Zbigniew Buczyński znalazł się wśród finalistów konkursu policyjnych zmagań „Komendanci po godzinach - 2007” zorganizowanego przez funkcjonariuszy Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu. Turniej ten jest jedną z form doskonalenia zawodowego służb dyżurnych, gdzie do szkolenia wprowadzono elementy sportowej rywalizacji.

Do eliminacji wojewódzkich, przeprowadzonych w maju przystąpiło ponad 500 policjantów, pełniących służbę dyżurną w dolnośląskich jednostkach policji. Z tego grona do finału wojewódzkiego zakwalifikowało się 12 policjantów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. O awansie decydowała punktacja.

- Policjanci rywalizowali w konkurencjach teoretycznych i praktycznych. Zwycięzca finału reprezentować będzie nasze województwo na Ogólnopolskim Finale, który odbędzie się w październiku 2007 r. w CSP w Legionowie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

W środę, 3 października, na odprawie służbowej kadry kierowniczej policji jeleniogórskiej mł. inst.. Zbigniew Ciosmak, jeleniogórski komendant miejski, wręczył podinsp. Zbigniewowi Buczyńskiemu w imieniu komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu list gratulacyjny z życzeniami dalszych sukcesów zawodowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group