Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4609
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pocztówkowe wsparcie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 11 lutego 2009, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Ania
Fot. TEJO
Osoby, które nie są obojętne na krzywdę dzieci mogą im pomóc kupując „Cegiełki wartościowe” w postaci oryginalnych pocztówek. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację maluchów z ubogich rodzin.

– Pomysł na wydanie cegiełek-pocztówek z portretami dzieci zrodził się na początku ubiegłego roku w rozmowie z Joanną Kramarczuk, szefową „ Studio Awangarda”, a zasadnicze prace i przygotowania do druku cegiełek wykonała Regina Chrześcijańska z wydawnictwa „Ad Rem” – mówi Józef Libersbach, współautor projektu.

Widokówki w dalszym ciągu są dostępne w antykwariacie i tramwaju na placu Ratuszowym oraz restauracji Sorento. Kosztują od 2 do 5 złotych. Można również kupić większą ilość pocztówek. Więcej informacji na temat akcji można zaczerpnąć w Polskim Czerwonym Krzyżu (75 247 73) , Towarzystwie Przyjaciół Dzieci (75 228 00) oraz na stronie internetowej Muzycznego Radia w dziale „audycje”.

– Wydrukowanie cegiełek było możliwe dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez kilku prywatnych sponsorów oraz przy udziale kilku radnych z Jeleniej Góry.– powiedział Józef Libersbach.
To kolejna charytatywna akcja pana Józefa, który od wielu lat prowadzi akcję pomocy „Działanie Chleba”. Puszki akcji stoją w wielu sklepach, nie tylko piekarniach. Przez wszystkie lata dziesiątki młodych ludzi skorzystało z pomocy społecznika. Niejedna rodzina dzięki jego pomocy wydostała się z beznadziei.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~1111 11-02-2009 8:15
Szczytny cel. We wtorek będę w Jelonce to na pewno kupię taką pocztówę. (może nie jedną?) Dzięki Bogu moje dzieci są zdrowe!!!
HankaOdRumcajsa 11-02-2009 8:33
cel faktycznie szczytny... Ja od czasu do czasu wspieram takie akcje. Ale tak naprawde to zas.....anym obowiązkiem Państwa Polskiego jest zapewnić chorym dzieciom odpowiedznie leczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group