Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 13699
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pocztówkowe wsparcie

Środa, 11 lutego 2009, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Pocztówkowe wsparcie
Fot. TEJO
Osoby, które nie są obojętne na krzywdę dzieci mogą im pomóc kupując „Cegiełki wartościowe” w postaci oryginalnych pocztówek. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację maluchów z ubogich rodzin.

– Pomysł na wydanie cegiełek-pocztówek z portretami dzieci zrodził się na początku ubiegłego roku w rozmowie z Joanną Kramarczuk, szefową „ Studio Awangarda”, a zasadnicze prace i przygotowania do druku cegiełek wykonała Regina Chrześcijańska z wydawnictwa „Ad Rem” – mówi Józef Libersbach, współautor projektu.

Widokówki w dalszym ciągu są dostępne w antykwariacie i tramwaju na placu Ratuszowym oraz restauracji Sorento. Kosztują od 2 do 5 złotych. Można również kupić większą ilość pocztówek. Więcej informacji na temat akcji można zaczerpnąć w Polskim Czerwonym Krzyżu (75 247 73) , Towarzystwie Przyjaciół Dzieci (75 228 00) oraz na stronie internetowej Muzycznego Radia w dziale „audycje”.

– Wydrukowanie cegiełek było możliwe dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez kilku prywatnych sponsorów oraz przy udziale kilku radnych z Jeleniej Góry.– powiedział Józef Libersbach.
To kolejna charytatywna akcja pana Józefa, który od wielu lat prowadzi akcję pomocy „Działanie Chleba”. Puszki akcji stoją w wielu sklepach, nie tylko piekarniach. Przez wszystkie lata dziesiątki młodych ludzi skorzystało z pomocy społecznika. Niejedna rodzina dzięki jego pomocy wydostała się z beznadziei.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
879
Tak
9%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group