Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4856
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pobiła rozbitą butelką 19–latka

Czwartek, 5 lutego 2009, 9:49
Aktualizacja: 15:24
Autor: TEJO
Do niecodziennego zdarzenia doszło w Karpaczu. 30–letnia kobieta rozbiła butelkę po piwie na głowie 19–letniego mężczyzny i zaczęła okładać go tzw. tulipanem. Napastniczce grozi kara do pięciu lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, w nocy z 1 na 2 lutego kobieta i 19-letni mężczyzna bawili się w jednym z karpackich barów, każdy w swoim towarzystwie. Pili alkohol – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. – Z nieznanych powodów po zamknięciu lokalu doszło na zewnątrz do awantury. Kobieta butelką po piwie zaatakowała mężczyznę. Butelkę rozbiła na jego głowie, a później już, tzw. „tulipanem” okładała go po całym ciele – dodaje.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a kobieta została zatrzymana wczoraj przez policję. Przyznała się do pobicia mężczyzny. Niestety, nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania.

- Zdarzenie miało miejsce dobre 30 min po zamknięciu baru i to ja wzywałem policję w związku z hałasami, jakie dobiegały z ulicy. Po wyjściu na zewnątrz okazało się, że ze 150 m wyżej jest burda - czytamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group