Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5503
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po zderzeniu z pniem na szpitalne łóżko

Środa, 26 listopada 2008, 17:51
Aktualizacja: 19:13
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Po zderzeniu z pniem na szpitalne łóżko
Fot. Angela
Do poważnego wypadku doszło dziś po południu na ulicy Goduszyńskiej w Jeleniej Górze. Kobieta prowadząca auto marki Rover nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i na zakręcie wypadła z jezdni uderzając czołowo w drzewo. Karetką pogotowie odwiozła ją do szpitala.

Kobieta jechała krętą i pokrytą lodem drogą na Goduszyn z dużą prędkością. Na jednym z kolejnych zakrętów jeleniogórzanka odważnie wciska pedał gazu. Nie spodziewa się, że kilka minut później wpadnie w poślizg i jej jazda zakończy się uderzeniem w drzewo.

– Na szczęście w samochodzie otworzyła się poduszka powietrzna, dzięki której kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń – mówi Łukasz Szeszko z pomocy drogowej AMD, którego spotkaliśmy na miejscu. Kobieta z lekkim potłuczeniami została przewieziona do szpitala na obserwację. Została ukarana mandatem za nieostrożność.

Policja ostrzega: skutki brawury i rutyny zawsze kończą się podobnie i zazwyczaj tragiczniej niż dzisiaj. Dodatkowym zagrożeniem bywa również gołoledź, której m.in. na ulicy Goduszyńskiej nie brakuje.

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group