Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2747
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po wyborach – Piotr Paczóski nadal szefem SLD

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 13:14
Aktualizacja: Piątek, 22 lipca 2016, 14:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Po wyborach – Piotr Paczóski nadal szefem SLD
Fot. Przemek Kaczałko
W minioną sobotę (23.04) odbyło się walne zebranie sprawozdawczo–wyborcze Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Jeleniej Górze. Decyzją członków partii kolejną kadencję przewodniczącym będzie 55–letni Piotr Paczóski.

- Konkurentów dzisiaj nie było. To nie dlatego, że taką wielką postacią jestem, absolutnie nie, tylko widać, że polityką, którą prowadziłem z kolegami i koleżankami przypadła do gustu wyborcom dzisiejszego spotkania – powiedział Piotr Paczóski. Funkcję sekretarza nadal będzie sprawować Robert Obaz.

- Przez długi czas starałem się doprowadzić do sytuacji takiej, że o wyborach kolejnych myśli się wtedy, gdy kończą się bieżące – stwierdził nowy/stary przewodniczący. - Zdecydowanie wcześniej wyłanialiśmy kandydatów na kandydatów, przeprowadzaliśmy szkolenia merytoryczne, aby nasi kandydaci byli zdecydowanie lepiej przygotowani do ewentualnego pełnienia funkcji samorządowych, niż nasi konkurenci – argumentował P. Paczóski dodając, że w ciągu najbliższego tygodnia najprawdopodobniej dojdzie do zawarcia koalicji z prezydentem Jeleniej Góry.

W minionych wyborach samorządowych SLD zdobyło 5 mandatów do Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Wyborcy zaufali Zbigniewowi Ładzińskiemu (nie jest członkiem partii), Robertowi Obazowi, Piotrowi Paczóskiemu, Józefowi Kusiakowi oraz Wojciechowi Chadżemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group