Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5983
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Po wyborach – Piotr Paczóski nadal szefem SLD

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 13:14
Aktualizacja: Piątek, 22 lipca 2016, 14:05
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W minioną sobotę (23.04) odbyło się walne zebranie sprawozdawczo–wyborcze Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Jeleniej Górze. Decyzją członków partii kolejną kadencję przewodniczącym będzie 55–letni Piotr Paczóski.

- Konkurentów dzisiaj nie było. To nie dlatego, że taką wielką postacią jestem, absolutnie nie, tylko widać, że polityką, którą prowadziłem z kolegami i koleżankami przypadła do gustu wyborcom dzisiejszego spotkania – powiedział Piotr Paczóski. Funkcję sekretarza nadal będzie sprawować Robert Obaz.

- Przez długi czas starałem się doprowadzić do sytuacji takiej, że o wyborach kolejnych myśli się wtedy, gdy kończą się bieżące – stwierdził nowy/stary przewodniczący. - Zdecydowanie wcześniej wyłanialiśmy kandydatów na kandydatów, przeprowadzaliśmy szkolenia merytoryczne, aby nasi kandydaci byli zdecydowanie lepiej przygotowani do ewentualnego pełnienia funkcji samorządowych, niż nasi konkurenci – argumentował P. Paczóski dodając, że w ciągu najbliższego tygodnia najprawdopodobniej dojdzie do zawarcia koalicji z prezydentem Jeleniej Góry.

W minionych wyborach samorządowych SLD zdobyło 5 mandatów do Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Wyborcy zaufali Zbigniewowi Ładzińskiemu (nie jest członkiem partii), Robertowi Obazowi, Piotrowi Paczóskiemu, Józefowi Kusiakowi oraz Wojciechowi Chadżemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~xxx 25-04-2016 13:54
to co towarzyszu Paczóski, najpierw koalicja z prezydentem.. potem to już chyba sztandar wyprowadzić. Zawarcie koalicji to i tak tylko formalność, bo SLD było tylko z nazwy opozycją. Formalnie nic nie zmienia, za to wizerunkowo straty będą niepowetowane. Z dołującą w sondażach i stopniowo tracącą władzę i wpływy na Dolnym Śląsku platformą Schetyny tylko samobójca by się wiązał. Nie wiadomo nawet po co... mało macie stołków? Przecież i tak Zawiłowi hołubli Was i Wy jego i to od wielu lat. f...rujecie się dla propagandowego sukcesu obecnego prezydenta, któremu wreszcie coś się udało, bo "stworzył koalicję", co z tego, że bez większości. Do tej pory mogliście chociaż udawać niezależność... teraz wypadnie lewicowej partii przyklepywać Zawiłowe podwyżki i pożyczkę dla spółki "Tanie mieszkania"
~HUGEnot 25-04-2016 14:01
Nie ma co przysrywać. Można też się wziąć do pracy i wykazać swoją mądrość, a nie zazdrościć. Skoro Go wybrali to znaczy się nadaje.
~michałł 25-04-2016 14:37
Gazeta wiadoma stała się ostatnimi czasy trybuną dla wszystkich kontestatorów obecnej, polskiej rzeczywistości. Piszą listy otwarte ci, którzy obawiają się o polski Kościół katolicki, praworządność, demokrację i prawo kobiet do zabijania własnych dzieci. I wbrew twierdzeniom niektórych, wydaje się, że nie ma bardziej zatroskanego o Polskę środowiska niż redakcja z ul. Czerskiej. To jednak zaledwie „prawie” prawda a powszechnie wiadomo, że „prawie” robi dużą różnicę. Po liście do Arcybiskupa Gądeckiego, gazeta publikuje list do społeczeństwa. Przeciw niszczeniu konstytucyjnego porządku w Rzeczypospolitej, w obronie jej bezpieczeństwa i rozwoju gospodarczego. Jeśli skojarzy się ten apel z podpisanymi pod nim prezydentami: Kwaśniewskim, Wałęsą i Komorowskim, to „prawie” - okazuje się w tym w
~MichałM 25-04-2016 16:40
Haha teraz jest moda na 500+ a nie wiek 50+. Ostatnie podrygi siwy dym widać nie widzę nikogo młodego
~&&& 25-04-2016 17:31
Dalej będzie teren miejski przetrzymać dla Lewińskiego na kortach MIEJSKICH?! SKANDAL
~ 25-04-2016 20:17
Kurcze, ale było zimno dzisiaj rano !! Gdzie ta wiosna ...
~r 25-04-2016 22:04
dziś trudno ! wobec elity kapusiów z PO, szreka i Ryska z myszką agresor ką wybieram sld
~antypisior 26-04-2016 13:07
Wy wszyscy demokraci dowolnego koloru się skrzyknijcie i uderzcie na kolana przez W.Cimoszewiczem.To jedyny w Polsce polityk,który budzi choć nieco sympatii,bo reszty naród nienawidzi jak wściekłych świń.Niech Cimoszewicz założy ogólnopolska partię i wszyscy do niej skierujmy swoje kroki. PiS trzeba jak najprędzej-najpóźniej za 3 lata w wyborach-wykończyć i zlikwidować jako największego szkodnika dla Polski i Polaków. Uczucie z jakim patrzę na tych typów,jest czymś,czego w życiu nie doświadczałem,nawet jak stałem nad zbiornikiem fekaliów.Tylko jedność i zorganizowana akcja pod skrzydłami cenionego człowieka może nam pomóc.Inaczej nasze dzieci będą wyjeżdżały w świat jak tylko dorosną.Mam wkoło takie przykłady.Kończymy szkołę i w świat.Tak mówią 17,18 latkowie,widzący syf szerzący się wkoło
~... 27-04-2016 2:15
Do 13.07. Taką sytuację stworzyli Oszuści Popaprańcy...
~tp 27-04-2016 13:36
Taką sytuację stworzyliśmy my sami - nie poszliśmy na wybory to mamy ...PIS który zawsze jest najlepszy ...był w opozycji ,rządził ....oni tylko wiedzą co dobre bo ich wybrał naród tylko ,że ten naród to niecałe dwadzieścia parę procent tych co powinni głosować .Przedtem p. ZIOBRO wszystkich oskarżał i krytykował ,a teraz kolesi broni .Zresztą tak zachowuje się większość PIS -cala góra i tylko prześcigają się w tym komu dokopać. Czyli nauki ...".ojca" zniszczyć ,bo musi być po naszemu .A że słuchacze są wszędzie więc nie myślą tylko robią - bo dostaną leki za darmo,500+ i inne rzeczy które im wyjdą bokiem . Wszyscy przy władzy działają pod siebie ,ale inni myślą chociaż trochę i o obywatelach .W PIS tego nie widziałam i nie widzę ..tylko dokopać i zniszczyć bo to ....II sort
~ 28-04-2016 17:25
Pokwikiwania czerwonych świń

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group