Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8160
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Po seminarium z sensei’em Valerim Dimitrovem

Czwartek, 1 marca 2012, 17:58
Aktualizacja: 17:59
Autor: MDvR
Warszawa: Po seminarium z sensei’em Valerim Dimitrovem
Fot. użyczone
25 lutego z inicjatywy sensei’a Tomasza Basiaka oraz sensei’a Jacka Baranowskiego w Warszawie odbyło się seminarium szkoleniowe ze sławą światowego karate. Prowadzącymi byli shihan Georgi Popov – dyrektor techniczny bułgarskiej federacji Shinkyokushin, Branch Chief Bułgaria oraz sensei Valeri Dimitrov – multimedalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy Shinkyokushin.

Przed seminarium został przeprowadzony trening z najmłodszymi pociechami karate Shinkyokushin. Seminarium w którym uczestniczyliśmy składało się z dwóch treningów, które poświęcone były kumite, czyli walce. Spotkanie z shihan’em Popovem i sensei’em Dimitrovem było świetną okazją do powiększenia wiedzy z zakresu metodyki treningu oraz nauki mistrzowskich technik i kombinacji stosowanych w walce przez sensei’a Dimitrova.

Jesteśmy zmotywowani do jeszcze większej pracy nad sobą...i czekamy na kolejne seminarium! Cieszymy się, że mieliśmy możliwość udziału w tak elitarnym szkoleniu. Obecnie czekamy na seminarium z sensei’em Donatasem Imbrasem – wyznają uczestnicy seminarium.

Piotr Cieśliński, prezes i zawodnik Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai podczas seminarium podnosił swoje kwalifikacje instruktorskie, a także szlifował formę przed Mistrzostwami Polski Shinkyokushinkai, które są turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy w Belgii. Mistrzostwa Polski odbędą się w Nowej Rudzie 24 marca. Już miesiąc temu rozpoczął się okres intensywnych przygotowań zawodników. Klub reprezentować będzie również sensei Maciej Giziński, czołowy i najbardziej doświadczony zawodnik KKKS oraz sempai Ewelina Grunwald.

Wszystkie informacje dotyczące zawodników oraz najbliższych startów znajdziemy na stronie klubu: www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group