Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7833
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Po piwku dachowali w Podgórzynie

Poniedziałek, 2 czerwca 2008, 14:08
Aktualizacja: 15:52
Autor: Angela
Region Jeleniogórski: Po piwku dachowali w Podgórzynie
Fot. Wiki
Nadmierna prędkość i alkohol – takie były przyczyny kolizji drogowej, która zakończyła się dachowaniem samochodu w rowie. Dwóch nietrzeźwych uczestników zdarzenia nie przyznało się do kierowania pojazdem. Czy tak było, ustali policja. Sprawcy kolizji grozi do dwóch lat więzienia.

Droga z Cieplic do Podgórzyna. Dwóch mężczyzn po dwudziestce po godzinie trzynastej w niedzielę wsiadło do opla astry, którym najprawdopodobniej mieli dojechać do Podgórzyna.

Wcześniej jednak wypili coś mocniejszego dla kurażu, po czym z impetem ruszyli w drogę. Nadmierna prędkość spowodowała jednak, że kierowca przestał panować nad kierownicą. W Podgórzynie auto dachowało i wylądowało w rowie.

Pijani jeleniogórzanie, poza drobnymi zadrapaniami, wyszli z kolizji bez szwanku. Po przyjechaniu na miejsce policji i straży pożarnej, żaden z mężczyzn nie chciał przyznać się do kierowania pojazdem.

– Policja ustali przebieg zdarzeń – zapewnia nadkom. Edyta Bagrowska z KMP. Kierowcy za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji grozi do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group