Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5105
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Po otwarciu tunelu w Karpaczu – zmiana w organizacji ruchu

Wtorek, 25 grudnia 2012, 13:26
Aktualizacja: 13:28
Autor: UM
Straż Miejska w Karpaczu informuje, że zmiana dotyczy ulic: Parkowej, Konstytucji 3 Maja, Nad Łomicą, Mickiewicza i Łącznej. Wjazd na ulicę Mickiewicza od strony Piastowskiej jest zabroniony.

Ruch na ul. Konstytucji 3 Maja ogranicza znak zakazu w obu kierunkach, za wyjątkiem: zaopatrzenia w godzinach od 21.00 do 9.00, służb komunalnych, gości hotelu Kolorowa, dojazdu do szkół i Urzędu Miasta oraz właścicieli lokali od numeru 39 do 60.

W organizacji ruchu ujęto nowy znak dla wymienionych ulic – strefa zamieszkania. Oznacza on prawo pieszego do korzystania z całej szerokości drogi i pierwszeństwo przed pojazdami, możliwość korzystania z drogi przez dziecko w wieku do 7 lat bez opieki osoby starszej. Prędkość dopuszczalna pojazdu lub zespołu pojazdów wynosi tu 20 km na godzinę.

Jedynym parkingiem wyznaczonym dla tej strefy jest miejsce postojowe przy ul. Łącznej oraz tereny posesji właścicieli danej nieruchomości.

Zmiana organizacji ruchu uniemożliwia wjazd na ul. Konstytucji 3 Maja od ulic: Nad Łomnicą, Rybackiej oraz Mickiewicza. Ruch na Łącznej został otwarty w obu kierunkach z brakiem możliwości wjazdu na Konstytucji 3 Maja.

Ruch na ul. Mickiewicza od ul. Parkowej jest zabroniony za wyjątkiem służb zaopatrzenia (od 21.00 do 9.00), taxi, służb komunalnych oraz mieszkańców, gości hotelowych i właścicieli posesji przy ul. Mickiewicza i Konstytucji 3 Maja nr: 57, 59 i 59A.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group