Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6774
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PO: Jelonka głosuje na Bronka

Wtorek, 29 czerwca 2010, 12:31
Aktualizacja: Środa, 30 czerwca 2010, 7:55
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: PO: Jelonka głosuje na Bronka
Fot. TEJO
Działacze komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego zachęcali dziś w południe mieszkańców Jeleniej Góry do głosowania na swojego kandydata.

Miejscem akcji był plac Ratuszowy, na którym przed 12 pojawili się ubrany w marynarkę szef Sejmiku Wojewódzkiego Jerzy Pokój oraz poseł Marcin Zawiła w t-shorcie z hasłami wyborczymi. Obok dwóch panów stanęli radni PO: Zbigniew Sawicki i Piotr Miedziński oraz szef rady Hubert Papaj. Wszyscy w garniturach.

Rozdawali przechodniom ulotki i „trójwymiarowe” pocztówki. W zależności od kąta padania światła widać na nich uśmiechniętych i podających sobie ręce Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska (z hasłem „Zgoda buduje”) lub – zacietrzewionych Jarosława Kaczyńskiego i o. Tadeusza Rydzyka (z dopiskiem: „Niezgoda rujnuje”)

- Bronisław Komorowski wygrał te wybory w Jeleniej Górze jednym z najlepszych wyników w kraju. Nie możemy tego zwycięstwa stracić. Jak wiadomo, druga tura podzieliła Polskę na dwa obozy. My musimy ugrać – jak to się mówi – górkę – komentuje poseł Marcin Zawiła. Przedstawił też doraźne hasło wyborcze Jeleniej Góry: „Jelonka głosuje na Bronka”.

Przechodnie różnie reagowali na akcję: jedni z entuzjazmem, inni – z obojętnością. Nie zabrakło także osób niepełnoletnich (głównie pań), które zagłosują dopiero w następnych wyborach.

Tymczasem Prawo i Sprawiedliwość swoją akcję zapowiedziało na czwartek.

Od redakcji:
Informujemy Państwa, że hasło wyborcze PO w żaden sposób nie ma związku z nazwą naszego portalu. Jelonka.com w kampanii prezydenckiej zachowuje bowiem bezstronność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (127) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group