Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3819
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PO i ODŚ po przymierzu dzielą stołki. Bez M. Zawiły

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 10 września 2014, 7:41
Aktualizacja: Sobota, 27 września 2014, 13:56
Autor: Angela
Fot. Angela
Jeleniogórska Platforma Obywatelska i Obywatelski Dolny Śląsk pójdą razem do wyborów i mają już przygotowane listy wyborcze. Poinformowali o tym wczoraj (09.09.) Hubert Papaj i Miłosz Sajnog. W najbliższym tygodniu ugrupowania wybiorą wspólnego kandydata na fotel prezydenta. PO rekomendowało Huberta Papaja, a ODŚ Marka Obrębalskiego. Marcin Zawiła nie zamierza jednak rezygnować z wyborów i założył własny Komitet „Razem Zmieniamy Jelenią Górę”. Mimo że PO grozi mu wykluczeniem z partii…

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej i Obywatelskiego Dolnego Śląska podkreślali, że połączenie sił ma przynieść im zwycięstwo. – Spodziewaliśmy się, że dojście do porozumienia będzie trudne, a udało się go osiągnąć szybko i łatwo – mówił Miłosz Sajnog. – Wyłoniliśmy bardzo silną reprezentację. Mamy kandydatów, którzy reprezentują całe środowiska i myślę, że spotkają się z dużym poparciem wyborców – dodał.

- Jesteśmy pierwszym komitetem wyborczym, który posiada już gotowe, pełne listy wyborcze, ale cały czas zgłaszają się do nas osoby, które chciałyby wziąć czynny udział w kampanii wyborczej, za co dziękujemy i zapraszamy kolejnych – dodał Hubert Papaj.

Komitet podaje swoje „jedynki” czyli osoby, które znajdą się na pierwszych miejscach list wyborczych. - W pierwszym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Miasta Jeleniej Góry będzie Leszek Wrotniewski (obecny przewodniczący Rady Miejskiej), w drugim okręgu - Piotr Miedziński (radny), w trzecim - Anna Ragiel (wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej) , a w czwartym – Miłosz Sajnog (radny) – wymieniał Hubert Papaj.
Na kandydata na przyszłego prezydenta PO rekomendowała Huberta Papaja, a ODŚ – Marka Obrębalskiego. Teraz ugrupowania wybiorą jednego z nich, a decyzje zapadną na poziomie regionalnym w najbliższym tygodniu. Na pytanie, co będzie z Marcinem Zawiłą, Huber Papaj odpowiada: Zgodnie z uchwałą zarządu krajowego dotyczącą wyborów samorządowych, każdy członek PO, który startuje z komitetu konkurencyjnego, podlega wykluczeniu.

Marcin Zawiła jednak tym wykluczeniem się nie przejmuje i podkreśla: Jestem gotowy pójść do wyborów i je wygrać!.

- Złożyłem ofertę, by Platforma Obywatelska poparła mój komitet i moją osobę – mówił Marcin Zawiła. - To, że koledzy mnie nie poparli nie było przyjemne, ale jest demokracja i to nie Hubert Papaj, ani Leszek Wrotniewski będą decydowali o tym, kto zostanie wybrany na prezydenta. O tym w listopadzie zdecydują mieszkańcy. W polityce byłem w dwóch ugrupowaniach: w dawnej Unii Demokratycznej, która z Tadeuszem Mazowieckim zaczynała wielkie reformy, a następnie w Platformie Obywatelskiej. Jako przedstawiciel Platformy byłem radnym sejmiku, posłem, a przez ostatnie cztery lata - prezydentem. Dla mnie Platforma nie do końca księgowy kwit tej czy innej uchwały, ale pewien sposób myślenia o świecie, Polsce i mieście. Jest ono bardzo proste: odrzućmy wszystkie skrajności z lewej i prawej. Osłońmy miasto przed tą narastającą, głupią wojną polityczną, którą dość często widać w Sejmie (co było jednym z powodów mojej rezygnacji w pracy w Sejmie i ubiegałem się o stanowisko prezydenta miasta). Budujmy miasto, a kto będzie to robił, niech zadecydują jeleniogórzanie. Dla mnie najważniejsze jest to, co zacząłem robić. Uważam, że Jelenia Góra została - tak jak piękny żaglowiec - postawiona na dobrym kursie. Dzisiaj to widzimy w nowych inwestycjach, nowych zakładach i miejscach pracy. Wiem, że potrafię poprowadzić ten żaglowiec właściwym kursem, chcę to zrobić i jestem na to gotowy. Pewnie jeszcze jedną kadencję. Bycie prezydentem nie jest bowiem zbyt łatwe, dlatego po następnej kadencji – o ile mieszkańcy mnie wybiorą – będę musiał poszukać czegoś spokojniejszego - dodał.

Prezydent Marcin Zawiła otwarcie mówi, że konflikt w Platformie Obywatelskiej jest konfliktem osobistym Huberta Papaja. – Dlatego ja od czasu powstania tego konfliktu nie bawię się w rozmowy i knucia po kątach, ale codziennie spotykam się z jeleniogórzanami, bo to oni zdecydują, kto poprowadzi to miasto przez kolejne cztery lata – dodaje M. Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (60) Dodaj komentarz

~wybor33lll 10-09-2014 7:53
Przepraszam ale nigdy Papaj tak jak traktował mieszkańców Nigdyyyyy to jest karierowicz i tyle to samo Sajnog a przecież jeszcze w tamtej kadencji Papaj wyrzucił Obrębalskiego z POOO Szopka i tyle dzielą stanowiska i liczą naszą kase nie głosuje na nich
~angdri 10-09-2014 7:56
Ten żaglowiec dryfuje już prawie pusty, nabiera wody a kapitan zmienia go w statek widmo Jeśli szybko nie zmienimy gościa przy sterach to nas rozwali na skałach i sam jak zawsze szybko pierwszy wskoczy do jakiejś szalupy ratunkowej pod nazwą sejm, sejmik a wszyscy inni pójdą na dno
~rozsądny 10-09-2014 7:57
A ja i tak zagłosuję na Marcina Zawiłę
~gluś 10-09-2014 7:58
cztery lata temu zagryzano się w podobnym składzie a teraz "kochacie się" i licząc że ciemny lud to kupi? kochacie ale stołki i to widać , słychać i czuć temu z każdym wam po drodze
~buha 10-09-2014 8:00
Tylko Papaj moze uratować to miasto, młody i wykształcony który nie wyjechał ale walczy o zmiany Zawiła zapokniał chyba jak 4 lata temu tak samo zrobił z Obrębalskim jak teraz los jego potraktował haha sprawiedliwosc jednak jest i teraz to samo go spotyka co zgotowal poprzednikowi Kończ wasc wstydu oszczędz
~Ksawery 10-09-2014 8:06
Wciąż te same twarze, starzy znajomi rozdzielający pomiędzy siebie stołki i udający, że cokolwiek chcą zmienić. Jedyne czego chcą Panowie Papaj, Zawiła, Sajnog i Obrębalski to utrzymać się przy władzy i wmawiać ludziom, że robią coś pożytecznego tak naprawdę dbając tylko o swoje indywidualne interesy. Jelenia Góra jest pięknym żaglowcem, to bez dwóch zdań. Tylko skoro tak dobrze się rozwija, to dlaczego w raporcie Centrum Monitoringu Społecznego i Kultury Obywatelskiej dot. Dolnego Śląska jest wskazywana jako najbiedniejsze, obok Wałbrzycha i Kamiennej Góry miasto w województwie? Skoro jest na dobrym kursie, to dlaczego w tym samym raporcie zostało uznane za miasto z ogromnym potencjałem turystycznym, którego wcale nie wykorzystuje? Panie Zawiła, to jest według Pana właściwy kurs?
~ad 10-09-2014 8:09
tej sitwy Po w Jeleniej Górze 26 członków,jak głupim trzeba być narodem by dać się dymać przez kilku kolesi w mieście,
~Marian WK 10-09-2014 8:27
Ludzie, czy wy nie widzicie że to jedna i ta sama banda ???? Tragedia dla naszego miasta jest niestety taka, że będziemy mieli do czynienia z wyborem pomiędzy dżumą a cholerą i trzeba będzie niestety iść i oddać głos na chorobę mniej groźną i zakaźną. No bo jeżeli będę miał możliwość wyboru pomiędzy np. Lewandowskim a Papajem, to choć bym miał się czołgać do urny to postawiłbym jednak na Lewandowskiego.
~KOT 10-09-2014 8:28
Znowu Wrotniewski NIE z Jeleniej Góry. Marny prawie człowiek w tenisówkach.
~akku 10-09-2014 8:47
ten papaj to karierowicz.Co dobrego zrobił dla miasta oprócz sobie ciepłej posadki,niezłej pensyjki-NIC.Takich ludzi się nie wybiera.
~wolnośćKNP 10-09-2014 8:52
świnia będzie zawsze świnią i cokolwiek do koryta nasypiesz to zje a jak jest puste to leży i kwiczy, bo to świnia , oni nie chcą zmieniać i ulepszać oni chcą kasiory,naszej kasiory .
~zeta 10-09-2014 8:57
Poproszę o album zdjęć, kto komu kiedyś, a komu teraz, rączkę ściska. Byłoby pouczajace...
~jejcam 10-09-2014 9:04
miedzinski kupiłdom na słonecznej dolinie a to już podgorzyn to chce jak wrotniewski nie mieszkac a a startowac
~KRECIK 10-09-2014 9:05
Zawiła startuje? Ten gość na prawdę nie ma wstydu.......
~wybiórca 10-09-2014 9:07
Ludzie, cały czas ta sama banda .... Nie ma przyszłości z "mrocznymi mścicielami" w lśniących garniturkach. Zawiła chociaż nie przeszkadza tym, którzy chcą jeszcze coś robić w tym mieście. Zresztą to wizja i plan na rozwój miasta powinien wygrać, a nie gęba jedna z drugą. A SKM i tak nie jest nam potrzebny :), i inne pomniki władzy też.
~socjolog 10-09-2014 9:22
Trzeba szukać Arki Noego
~fiko 10-09-2014 9:29
Jak widzę te uśmieszki przyklejone na ich twarzach to robi mi się niedobrze. Czekam na osobę spoza układzików, niech panowie kręcą sobie wzajemnie lody gdzie indziej
~ 10-09-2014 9:31
Pan Sajnog mowii o kandydaturze Marka Obrebalskiego zastanawiajaca jest cisza na ten temat ze strony samego zainteresowanego a jesli chodzi o Pana Papaja to jest wspanialy przyklad kariery polityka naszych czasow,Samoobrona,Sawicka itd
~miodzik 10-09-2014 9:39
a jak to sie stało, ze miedzinski trafił do term cieplickich ? przecież miał taką fuchę w Galerii Grodzkiej ?
~Mieszkaniec 10-09-2014 9:41
Pan Wrotniewski z całym szacunkiem ale chyba nie w Jeleniej Gorze... Tylko gmina Jeżów Sudecki skoro ww postać mieszka na stałe w Dziwiszowie (i każdy o tym wie) o co chodzi w tym pokreconym miescie??? Układy, układziki i zero uczciwosci. Wstyd!
~wybór 10-09-2014 9:46
Ludziska popatrzcie sobie na nich i zapamiętajcie kogo wybieracie - a potem plujcie sobie w twarz. Popatrzcie na te jedynki z list i zapytajcie się ich jak im się żyje w tym mieście nie za 1.360 zł m-cznej pensji w wynajmowanym mieszkaniu i bez dalszych perspektyw - dl mnie to towarzystwo wzajemnej adoracji.
~Jacek 10-09-2014 9:56
A ja żałuję, że z kandydowania do Rady wycofał się Paweł Gluza. To tacy jeleniogórzanie powinni tworzyć nasz gminny samorząd.
~ad 10-09-2014 10:08
z wyborów 2010 wynika że Papaj,Wrotniewski,Miedziński,Sajnog i cała ta sitwa potrzebuje po około 500 głosów każdy, by dalej dymać mieszkańców http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/020000/026101.html#tabs-4
~historyk 10-09-2014 10:16
Co oprócz polityki zrobił Sajnóg. Z zawodu wiceprezydent? Gdzie poza urzędem pracował, co robił, jakie ma doświadczenie? Tragedia! dziennikarz rowerowy na Prezydenta !
~ksawercia 10-09-2014 10:26
Zetem czas na zmiany! Powstała na Dolnym Śląsku Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku i zarejestrowała swój komitet ,więc może wystawią kandydata/kandydatkę na prezydenta i do rady miasta?
~AntyPO 10-09-2014 10:48
Won z PO i z tymi którzy z nimi współpracują. Każdy kto legitymuje się współpracą z tą złodziejska sitwą jest automatycznie zdyskwalifikowany jako uczciwy obywatel. To nauka z kilku ostatnich lat.
~michałł 10-09-2014 11:26
Najporządniejszy z tych ludzi to pan Obrębalski reszta to hołota klamliwa
~lol 10-09-2014 11:41
Pan Zawiła chyba sobie kpi. Z budżetem 300 mln rocznie i z armią urzędników nic nie zrobił jako prezydent. Chwalenie się nowymi zakładami to nie jest w porządku. Jaki udział Prezydenta ?, że był na uroczystym ich otwarciu i bufecie? Jest dużo do zrobienia w Jeleniej, wystarczy przejść się deptakiem. Puste miasto, brak turystów, wolne do wynajęcia lokale. Tak już trwa 4 lata , a miało być tak pięknie!
~przemko 33 10-09-2014 12:10
ratuj nas Boże przed prezydentem Papajem... pamietam jak z równą determinacją walczył o głosy dla Samoobrony Leppera... celem jest władza. Wyłącznie.
~ad 10-09-2014 12:14
jakie POsitwa bierze odprawy http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136156,16605888,Tusk_odchodzi__a_z_nim_ministrowie__Jakie_dostana.html#BoxSlotIMT
~piotr13 10-09-2014 13:19
Niezłe zdjęcie - dwóch doświadczonych zawodowo i w praktyce ;) karierowiczów chcących zmienić JG. W tle powinni być jeszcze Kroczak, Miedziński i Wrotniewski. Panowi wykażcie się najpierw jakąś uczciwą pracą, etatem poza polityką i pokażcie co tam osiągnęliście bez kolesiostwa, cwaniactwa, kupczenia, zdradzania itd
~popiel 10-09-2014 13:45
„Razem Zmieniamy Jelenią Górę”, hehe, dobre sobie. Pan Zawiła już ją zmienił, tak skutecznie, że dziesięcioleci trzeba, żeby miasto się jako tako podniosło.
~tecumsech 10-09-2014 13:52
Papaj niech się spieszy. Całkiem realne jest, że naczelnym PO zostanie Schetyna. A on nie zapomni protasiewiczowego rokoszu, i po Papaju jeno smrodek zostanie.
~Netia 10-09-2014 14:00
Nie ma na byle co głosować ,tragedia . PO widać tylko swoje korzenie dalej zapuszcza . Czy głosować czy nie i tak zle i tka zle!
~ 10-09-2014 14:04
Ach, ci politykierzy! I jacy zadowoleni z siebie! Brakuje jeszcze ambitnego Rafała Sz. do kompletu!
~s. 10-09-2014 15:00
Nienawidzę PO. Za emerytury, afery, głodowe pensje, śmieciowe umowy, arogancje, układy, nepotyzm, tanie państwo, darmowe elementarze i dziesiątki spraw, które na zachodzie by zmusiły rząd do dymisji.
~Mary Celeste 10-09-2014 15:04
Pytanie do Pana Marcina Zawiły. Panie Prezydencie - czy w przypadku niepowodzeniaw listopadowych wyborach, widzi Pan siebie lub kogoś z Pańskiego otoczenia (np. swoich asystentów) w tych jak Pan to zgrabnie ujął "nowych inwestycjach, nowych zakładach i miejscach pracy"?
~ee 10-09-2014 15:15
Ręce same opadają... zawsze i wszędzie te same twarze...i na nikogo z nich nie można liczyć...
~lulku 10-09-2014 15:47
może zawiła dostanie posadę na westernie?
~Gość 10-09-2014 17:23
A wiedzialem ze Sajnog to zdrajca i podlizus ,jest juz w PO co za ....
~Głosujemy... 10-09-2014 18:28
Proszę Państwa ! Głosujemy na pana Piotra Paczóskiego. Wykształcony, inteligentny, rozważny , koleżeński.Takiego szefa potrzebuje Jelenia Góra.
~Wyborca 10-09-2014 18:36
Co wy chcecie od Zawily,chlop nie dosc ze go wlasna partia kopie jak kiedys Obrebalskiego, a dzis Obrebalski jest znowu cacy i glaskany po glowie przez tych samych co go wyrzucili z partii i ratusza i ci sami podzynaja sobie gardla by znow byc w ratuszu.A czy Zawila spelnil sie jako prezydent to oceni fistoria tak jak Kusiaka.Ale nie dajmy sie zwariowac nie latwo rzadzic kiedy wlasna opcja rujnuje wszelakie dzialania swojego prezydenta w imie walki o wplywy i wladze.Widzimy jak PO obnarzylo swoje oblicze.Ale juz w nie dlugim czasie zobaczymy listy PO wtedy ocenimy na ile zmienilo sie i czy walki osiagnely cel.Zawile ocenia wyborcy i tych co bija sie o te wladze.Wrotniewski mieszkaniec Dziwiszowa Miedzinski Podgorzyna to sa prawdziwe chece!!!!
~ 10-09-2014 19:06
Miejsce tych ze zdjęć i ich kolegów jest w kryminale.
~ 10-09-2014 19:18
Papaj startuje? Ten gość na prawdę nie ma wstydu.......
~Realista 10-09-2014 19:20
Wygląda na to, że Zawiła jest najmocniejszym kandydatem. Jakich on ma konkurentów? Z jednej strony Obrębalski, przydοοрas Dutkiewicza, którego nienawidzi cały Dolny Śląsk, a nawet sam Wrocław. Z drugiej - PΟkurcz Papaj, z ciągnącą się za nim sprawą sądową, którego mieszkańcy zapamiętali tylko z dwóch rzeczy: afery śmieciowej i przejścia do obozu Protasiewicza w wyjątkowo perfidnym stylu podczas wyborów w Karpaczu. W gruncie rzeczy obaj są siebie warci, bo PO przecież cały czas dogaduje się z ODŚ we Wrocławiu, jak podzielić władze i kasę z Dolnego Śląska. Nie jestem zwolennikiem Zawiły, uważam że niewiele zrobił dla Jeleniej Góry, ale z takimi konkurentami to wygra w cuglach.
~оbiektywny 10-09-2014 20:16
Przecież ODŚ i PO to teraz jedna paczka po dogadaniu się Dutkiewicza z Protasiewiczem. Więc dlaczego wystawiają dwóch kandydatów? Oczywiście chodzi o głosy wyborców. Nie głosujcie na nikogo związanego z Dutkiewiczem i Protasiewiczem! Celem tej koalicji jest nic innego, tylko skok na kasę unijną, żeby jak najwięcej pieniędzy dla Dolnego Śląska przypadło Wrocławiowi, który ma 4 miliardy długów. Dutkiewicz wie, że bez załatania długów, jakie narobił, może pożegnać się z władzą, w związku z tym tak ustawia politykę na Dolnym Śląsku, żeby mieć jak najwięcej pieniędzy poszło na Wrocław. Dolnośląska Platforma obecnie liże cztery litery Dutkiewiczowi. Obrębalski i Papaj to w praktyce jedno i to samo - słupy Dutkiewicza. Jelenia Góra na tym na pewno straci!
~ 10-09-2014 20:21
Obrębalski miałby jakieś szanse, gdyby startował jako niezależny kandydat, a nie pod szyldem ODŚ. Dutkiewicza wszyscy znają i wiedzą co to za ziółko. Dobrze zrobił Zawiła, który odciął się od PO i w tej sytuacji jest najsilniejszym kandydatem. Z dwojga złego wole Zawiłę - Zawiła może nie jest najlepszym prezydentem, jakiego można sobie wymarzyć, ale przynajmniej jego celem jest rozwój Jeleniej Góry, a nie wysługiwanie się partyjnym kacykom. Szczególnie teraz po odcięciu się od PO. Obrębalski i Papaj to są słupy Dutkiewicza, którym postawiono główne zadanie - zdobyć jak najwięcej pieniędzy dla Wrocławia. Oni sprzedadzą Jelenią Górę, gdy im Dutkiewicz będzie kazał. Obrębalski & Papaj - dwaj kandydaci, dwa wybory, a każdy z nich to zagłada dla Jeleniej Góry. Nie głosujcie na tych ludzi!
~ 10-09-2014 20:25
Śmieszni ludzie PO wygra na f...rkach z takim kandydatem !!!
~Wniosek 10-09-2014 21:05
Z tego co tu czytam najleprzym rozwiazaniem dla przyszlego kandydata na prezydenta miasta pana Obrebalskiego bylo by , aby spojrzal w przeszlosc 4 lata wstecz i zrozumial ze ci sami ludzie ktorzy go wtedy zniszczyli dzisiaj na jego plecach chca wjechac do ratusza.Wtedy zniszczyli pana teraz zniszczyli Zawile , i tak zniszcza nasze miasto. W tych wyboracz nie chodzi o dobro jej mieszkancow , lecz o darmowa kase i wladze.Szkoda ze na tych listach PO nie bedzie pana Tomery , bylby nie zly bigos.Dlatego aby byc prezydentem miasta powinien Obrebalski udowodnic ze jest wstanie sam dzwignac ciezar jaki spoczywa na glowie miasta.A teraz podpierajac sie ludzmi objetych POwszechna krytyka skazuje sie na to samo co ci panowie zrobili kiedys z nim i teraz z Zwila.Wrotniewski Papaj Miedzian zniszcza go
~Ala 10-09-2014 21:59
Jak głosować to tylko na Marka Obrębalskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Aleksandra 10-09-2014 22:18
A ja będę głosowała na Piotra Paczóskiego !
~~gosc7674~ 10-09-2014 22:55
Jestem za sld, moze wkoncu beda zmiany. Nie stresowac sie prosze tylko przemyslec to i owo za nim oddamy glos.
~Xyz 11-09-2014 0:12
Panie Zawiła porównanie Jeleniej do żaglowca? Coś Pan ostatnio czytał ??? Pańską prezydenturę kapitanie Zawiła można porównać do Costa Concordii - mielizna! I jeszcze jedna kadencja? Kto za to płaci ? My Mieszkańcy Jeleniej Góry. Czy znów zacznie Pan od podwyższenia swego uposażenia? Pańskie "żeglowanie po Karkonoszach" przypomina język zachłannego polityka. Czas zejść w kotlinę i twardo chodzić po granitowym bruku.
~Realista 11-09-2014 6:37
Panie Obrebalski jedyna szansa jaka przed panem sie otwiera by ponownie objac stery miasta to stworzyc swoj komitet wyborczy i isc samemu do wyborow.Jesli pan tego nie odczuwa to poczta pantoflowa w miescie jest najleprzym sondazem.Ma pan ogromne szanse ,pod warunkiem ze przerwie pepowine i nie zwiaze sie z ukladem politycznym ktory narozrabial w tym miescie przez wygorowanych ambicjonalnych bufonow.I tak stanie pan oko w oko z Zawila, tylko przewage bedzie mial ten kto roztropnie i madrze ukruci walki nie o to by rozwijac miasto lecz o to by nim zawladnac.A partia liczaca raptem 25 osob to zbyt malo by ludzie dali sie ponownie omotac mirazem cwaniakowych wymyslow.Panie Obrebalski chyba ze chce pan dalej brnac w tym zgnilym ukladzie z ktorym pan kiedys walczyl idac do wyborow w 2010roku.
~smutne 11-09-2014 8:18
Najbardziej mnie cieszy, że "decyzje zapadną na szczeblu regionalnym...", po raz kolejny partie pokazują kto tu rządzi, czyli miejscowi nie mają nic do gadania.
~jg górą 11-09-2014 11:27
sam już nie pamiętam, więc pewnie ktoś mi za chwilę przypomni - czy to nie Pan Zawiła rozpoczął konflikt, kiedy okazało się, że będzie miał kontrkandydata w wyborach PO w JG? A teraz mówi o demokracji...? Czy to przypadkiem nie On później spreparował jakieś oskarżenie, które nie trzymało się kupy? Spierajmy się, różnijmy, bo to jest demokracja ale mijanie się z prawdą, to już inna bajka!
~pikus 2 12-09-2014 18:12
marcin juz nawet koledzy z PO maja cie dosc ,a co dopiero mieszkancy.miej honor i daj sobie spokoj.
~ 16-09-2014 23:39
A radna Ragiel? Co tym razem naobiecuje? Pewnie wiele i szybko zapomni a potem będzie organizować majówki ze zwierzakami i zloty kobiet. Lans na własne konto a nie dla mieszkańców naszego miasta
~ 1-10-2014 20:49
Wyscig szczurow do koryta, jakie to bezwstydne nienachapane geby. Moze panowie do urzedu zatrudnienia? Tam jakis etacik do ochrony, lub marketu? Zdalo by sie posmakowac chlebka ludu pracujacego lub szukajacego pracy? Rzadzacy powinni przejsc wszystkie szczeble zycia spoleczenstwa by dobrze rzadzic i brac srednia krajowa. Co panowie ? nie pasuje? To wyjazd od korytek.
~po 9-10-2014 7:57
i tak nic sie nie zmieni

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group