Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 4029
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po dwóch stronach sceny

Środa, 30 września 2020, 9:15
Autor: WAC
Jelenia Góra: Po dwóch stronach sceny
Fot. WAC
Polsko – czeski koncert w nietypowej konwencji odbył się wczoraj (29.09) w sali widowiskowej MDK Muflon. Zagrały zespoły: czeski - Goji (alternatywny folk-rock) oraz polski Immortal Onion (progresywny, filmowy jazz).

Na wczorajszy koncert, na połowie sali widowiskowej Muflona organizatorzy przygotowali dwustronną scenę z odrębnymi scenografiami. Każdy zespół zagrał po swojej stronie koncert. Oba występy były transmitowane na żywo w Internecie.

Pomysł koncertu na podzielonej scenie to świetny sztos - mówi Ziemowit Klimek z zespołu Immortal Onion. - Tym bardziej, że cały występ za pośrednictwem kamer jest udostępniony większej liczbie odbiorców. Jest to fajny, nowatorski pomysł. Nie widziałem nigdy czegoś takiego. Więcej takich inicjatyw.

Koncert odbył się w ramach projektu „MUFLON LIVE - koncert na dwie sceny” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa i budżetu miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
498
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
32%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group