Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16062
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Pływacy Just Swim wystartowali we Wrocławiu

Czwartek, 6 czerwca 2013, 13:29
Aktualizacja: 13:30
Autor: MDvR
Wrocław: Pływacy Just Swim wystartowali we Wrocławiu
Fot. użyczone
Na zakończenie sezonu pływackiego zawodnicy MUKP Just Swim Jelenia Góra (rocznik 1999 i starsi) wzięli udział w Otwartych Letnich Mistrzostwach Dolnośląskiego OZP, które odbyły się w pierwszy weekend czerwca we Wrocławiu na 50 metrowym obiekcie. Nasi reprezentanci zmierzyli się z najlepszymi spośród dolnośląskich pływaków.

- Warto zauważyć progres zawodników Just Swim - od zeszłego sezonu u każdego nastąpiła znacząca poprawa wyników. Wymienić należy tutaj przede wszystkim występ Joanny Drozd, która zdobyła 4 medale w swojej kategorii wiekowej: I m-ce 200m stylem klasycznym, I m-ce 100m stylem klasycznym, III m-ce 50m stylem klasycznym oraz II m-ce na 100m stylem grzbietowym. To wynik rzetelnej pracy na treningach – zauważa trener zawodniczki Marcin Binasiewicz, podkreślając, iż zawodniczka lepiej czuje się na dłuższych dystansach.

Bardzo dobre wyniki osiągnął Szymon Wawryca, który tuż po przyjeździe z obozu przygotowawczego do Mistrzostw Polski Juniorów do lat 15 w Oświęcimiu zdobył 2 medale: II m-ce 200m stylem klasycznym i III m-ce stylem klasycznym, uzyskując ponadto dobre lokaty na dystansach: 400m stylem zmiennym V m-ce, 50m stylem klasycznym V m-ce i IV m-ce 200 stylem grzbietowym.

- Trzeba podkreślić wartościowe wyniki pozostałych pływaków, którzy startując we Wrocławiu, wielokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe. Ekipa w składzie: Oskar Jędrzejczyk, Paweł Jędrzejczyk, Leszek Wrzall, Wojciech Mynarski, Ksawery Szymański dostarczyła wielu emocji. Niestety tuż przed samym startem kontuzji doznał Kornel Szymański i nie mógł uczestniczyć w startach.

Te zawody to dobre podsumowanie naszej codziennej, wspólnej pracy. Miło jest zobaczyć jaki poziom się aktualnie prezentuje i jak przebiega progres wyników. Niestety ten sezon nas nie rozpieszczał. Obfitował w kontuzje i choroby zawodników co skutkowało dużą absencją na treningach, ale pomimo tego progres zawodników był widoczny – podsumowuje zawody trener Marcin Binasiewicz.

Gratulacje dla wszystkich pływaków. Szczegółowe wyniki z zawodów na stronie:
http://live.omegatiming.pl/nadobny/2013/06_02_wroclaw/index.html

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
370
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
19%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group