Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5490
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Pływackie mistrzostwa strefy

Środa, 4 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
Na pływalni Laguna w Lubaniu odbyły się mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w pływaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

W zmaganiach z sukcesami brali udział także uczniowie ze szkół z Jeleniej Góry. W wyścigu gimnazjalistek na 50 metrów stylem dowolnym zwyciężyła Karolina Lewińska przed Iwoną Żabą, zaś na 50 metrów stylem grzbietowym trzecia była Magdalena Zator. Wszystkie wymienione medalistki uczęszczają do Gimnazjum nr 3. W zmaganiach chłopców na dystansie 50 m. stylem klasycznym trzeci był Maciej Nowak (Gimnazjum nr 2), zaś na 50 m. grzbietem triumfował Maciej Wołodźko (Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących), a na najniższym stopniu podium znalazł się Kamil Fronia (Gimnazjum nr 1). W wyścigu sztafet zespoły z Gimnazjum nr 3 zajęły trzecie miejsce wśród dziewcząt i szóste wśród chłopców.

W rywalizacji uczennic szkół podstawowych na 50 m. stylem klasycznym zwyciężyła Katarzyna Tonkowicz z SP nr 2, a na 50 m. grzbietem druga była Magdalena Rokicka z
SP nr 11. Wśród chłopców na 50 m. klasykiem bezkonkurencyjny był Arkadiusz Kościewski z SP nr 11, zaś trzeci jego szkolny kolega Dominik Biarda. Na 50 m. grzbietem złoto wywalczył Maciej Wasilewski z SP nr 10. W zmaganiach sztafet żeński zespoł z SP nr 11 był trzeci, zaś męski czwarty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group