Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5829
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PiS odkrywa karty, ale nie do końca

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 września 2007, 19:18
Autor: ROB
Fot. ROB
Marzena Machałek i Roman Kulczycki twarzami partii w naszym regionie.

Posłanka z Kamiennej Góry otrzyma 3. miejsce na liście wyborczej partii w regionie jeleniogórsko- legnickim, a pochodzący z Lwówka wicewojewoda dolnośląski będzie szósty. To jedyni kandydaci z byłego jeleniogórskiego, którzy znaleźli się na czołowych miejscach.

Listę PiS otwiera Adam Lipiński (Legnica), druga jest Elżbieta Witek (Jawor). Za trzecią Marzeną Machałek są dwaj posłowie z zagłębia miedziowego: Tadeusz Madziarczyk oraz Piotr Cybulski. Ten ostatni do Sejmu poprzedniej kadencji dostał się z listy Platformy Obywatelskiej, ale potem zmienił przynależność partyjną.

– Lista jest prawie gotowa, ale pozostałych miejsc na razie nie ujawnię, gdyż mogą nastąpić przesunięcia – mówił na dzisiejszej konferencji prasowej Adam Lipiński. – Do 5 października pełen wykaz kandydatów trafi do Państwowej Komisji Wyroczej.
PiS ma swoich kandydatów w każdym powiecie. W Jeleniej Górze jest nim radny Józef Zabrzański. Adam Lipiński nie chciał jednak powiedzieć, które otrzymał on miejsce. - Bierzemy pod uwagę tzw. możliwości wyborcze kandydatów – powiedział. Chodzi m.in. o popularność kandydatów oraz to, czy mają za sobą doświadczenie parlamentarne lub samorządowe.

Legnica ustąpiła Jeleniej Górze jedynie w wyborach do Senatu. Na liście PiS znajdą się Tadeusz Lewandowski (Jelenia Góra) oraz Rafał Ślusarz (Gryfów Śląski). Trzecim kandydatem będzie Witold Lech Idczak z Legnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Jura 27-09-2007 18:58
Firmy nie wykażę chociaż posiada str.inter– gdyż nie potrzebuję reklamy ani tandetnego rozglosu – ale o firmie pisala prasa miejscowa i krajowa–"Puls Biznesu" , Wyborcza ,Slowo , Gazeta Wojewódzka NJ– ale niestety najdosadniej i trafnie przedstawil firmę tygodnik NIE nr 10 z09.03. 2006 r.kiedy to nudzący się urzędnicy UKS przybyli wynis...ć firmę być może dlatego że ich niewiele zostalo i dzialalo. Do dzisiaj nie zostali ukarani urzędnicy , pomimo prawomocnych wyrokow sądowych uchylających ich blędne decyzje wydane w stosunku do firmy.Dlatego piszę o tym , aby uświadomić ludziom , że niekompetentni i indolentni ludzie wdrapujący się po przez politykę do aparatu rządu – to jest zaglada rozwoju gospodarczego i przyszlości narodu. Na apel i nasz list otwarty do wladz przedstawiający te drastyczne fakty nie byla to zwiść ani zemsta lecz reakcja na panujące idiotyzmy przepisowo–kombinacyjne stosowane przez uerzędnikow.List ten otrzymal również p.Lipiński – to nawet na niego nie odpisal w przeciwieństwie do posla np.p. Szmajdzińskiego którego nie jestem zwolennikiem. Więc na p. Lipińskiego nie zaglosuję bo to jest obibok parlamentarny i nic dobrego nie zrobil dla naszego regionu.A mnie zależy na rozwoju miasta i przedsiębiorczości , więc zacząlem od czynów a na pasożytnictwo, nieróbstwo rozrośnięte urzędy jestem nastawiony krytycznie z odpowiednim potępieniem nawet w stosunku do przyjaciól.Nie jestem żadnym bliżniakiem kogokolwiek – a jak mam zwolenników zwlaszcza w temacie rozwoju gospodarczego w Jeleniej Górze – to się po prostu cieszę.
~do Jura 27-09-2007 19:50
Nie pękaj gościu tylko pokaż firmę, to może coś zamówię!Jak tego nie zrobisz to będę Cię uważał za populistę, który opowiada banialuki nie podając danych, nazwy firmy i adresu.Jura jak Ty się boisz to niech pokażą swoje firmy, REKIN I METEOR.
~Jura co TY piepszysz 27-09-2007 19:58
Urzędników na zachodzie Europy jest o wiele więcej niż w POLSCE,i nie kłam o rozrośniętych urzędach, w których są wolne etaty, bo mało płacą i potrzebni są fachowcy.
~Jura do anonima 28-09-2007 0:07
Żądasz informacji jak w dawnej w milicji "gumowe ucho" a sam sie kamuflujesz –nawet nie podpisujesz się , przedstaw ile wypracowaleś podatków z wlasnej inicjatywy i firmy a może jesteś kolejnym blaznem politycznym ? i potrzebujesz to do kampanii! – bo to jest zajęcie najlatwiejsze.Z firmy ode mnie nic nie kupisz bo to jest wyższa pólka interesów , na których zapewne się nie znasz ,bowiem jest to przetworzona wysoko myśl techniczna którą potrzebuja i placą najbardziej wymagające koncerny na świecie.Maszyna wytworzona z naszych części wykonuje np. zbiornik na paliwo do samochodu. Na naszej stronie inter. jest taki jeden zademonstrowany min.in. zbiornik do najnowszego samochodu Porsche, nasze maszyny pracuja w Chryslerze USA , WV , Handa, w Chinach itd.a firma nie jest duża ale też daje zlecenia i zajęcia wielu kooperantom o różnych wysokich specjalizacjach którzy muszą wykonać to w/g naszych rysunkow tech..Jak przeczytasz np. artykól z podanego numeru. NIE to się dowiesz jak jesteś taki wścipski milicjant.A Może posel Lipiński dostarczy Tobie dane o naszej firmie , która jemu przedstawila ulomne przepisy do poprawy bo są szkodliwe dla firm sugerując aby się tą sprawą zainteresowal.– ale on biedaczysko nie zdążyl nawet się z tym zapoznać.Dlatego jeszcze raz informuję że na niego i jemu podobnych niedorajdów nie zaglosuję. Jak przeglądniesz naszą str. intern. to oczekuję oceny i komentarza. jak się nie podpisujesz to podaj chociaż parę danych ekonomicznych o Twojej firmie –np. jaki ma wskażnik rentownośći netto ? To już będę wiedzial z kim rozmawiam.czy z dobrodziejem czy jemiolą.
~kremowka23@vp.pl 3-10-2007 16:43
Radosław Pobol jest akekwatnym kandydatem!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group