Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6622
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Piroman podpalał śmietniki

Czwartek, 4 grudnia 2008, 10:59
Aktualizacja: 10:59
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Piroman podpalał śmietniki
Fot. KMP
Trzy pojemniki do segregacji śmieci spalił w Cieplicach wandal, który wcześniej podłożył ogień pod samochód. Mężczyzna spowodował straty około 3600 złotych na szkodę Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Wczoraj policjanci z Cieplic w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o uszkodzenie mienia.
– Ustalono, że sprawca wieczorem 11 i 17 listopada 2008 roku spalił łącznie trzy pojemniki do segregacji szkła i papieru o łącznej wartości ponad 3600 zł na szkodę przedsiębiorstwa miejskiego – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci powiadomieni przez pokrzywdzonego o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Zgromadzony materiał w tej sprawie pozwolił na wytypowanie 25-latka, jako osoby podejrzewanej o podpalenie pojemników.
Jak się później okazało, typowanie było trafne. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do tych przestępstw. Wcześniej notowany był za podpalenie samochodu. 25-latek nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego dopuścił się tych czynów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group