Czytających: 6147

Marklowice: Piotr Skowron najlepszy w Pucharze Polski

Wtorek, 25 września 2012, 16:25
Aktualizacja: 16:26
Bardzo wysoką formę podczas finałowych zawodów Pucharu Polski 2012 w biegach na nartorolkach zaprezentował Piotr Skowron. W biegu finałowym zawodnik MKS–u Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra pokonał Patrycjusza Poloka i zdecydowanie wygrał bieg techniką dowolną oraz klasyfikację Pucharu Polski.

Piotr Skowron trimfował w kategorii junior A uzyskując czas 26min 28,0sek. Na drugim miejscu uplasował się Patrycjusz Polok (MKS Istebna) tracąc do zwycięzcy 5,8sek, a na najniższym stopniu podium stanął Marek Skatuła (UMKS Marklowice/SMS Szczyrk) +7,6sek. Kolejne miejsca naszych zawodników: 8. Jakub Mieszała, 9. Patryk Mazurek, 10. A. Cheba - wszyscy MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.

W kategorii seniorów: Wojtek Smykowski uplasował się na miejscu siódmym, Dariusz Welzer był 11, a Dariusz Galle zajął 12. miejsce. W seniorkach: 5. Karolina Maruszczak i 6. Anna Stypczyńska. Zawody odbyły się 23 września w Marklowicach