Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5150
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarska klasa A i B: Co nas czeka na boiskach niższych lig?

Wiadomości: klasa A i B
Czwartek, 7 kwietnia 2011, 12:14
Aktualizacja: 12:18
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed zawodnikami występującymi w klasie A trzecia kolejka rundy rewanżowej, w której Chojnik Jelenia Góra z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią wysoką porażkę 0:5 z liderem Olimpią II Krzeszów. Tym razem nasi piłkarze podejmą Orła Lubawka.

16. kolejka klasy A (10.04)
Pogoń Świerzawa – Pogoń Wleń
KS 1946 Chełmsko Śląskie – Olimpia II Krzeszów
Chojnik Jelenia Góra – Orzeł Lubawka
Victoria Czadrów – Mitex Podgórzyn
Pub Gol Jelenia Góra – Woskar Wojcieszyce
KS Łomnica – Orzeł Mysłakowice
Piast Bolków – Czarni Strzyżowiec

1. Olimpia II----15 – 36 – 49:18
2. Piast----------15 – 33 – 49:21
3. KS-------------15 – 25 – 44:31
4. Mitex---------15 – 24 – 37:29
5. Orzeł L.------15 – 24 – 36:24
6. Woskar-------15 – 23 – 28:35
7. Pub Gol-------15 – 22 – 35:34
8. Orzeł M.------15 – 22 – 26:23
9. Chojnik--------15 – 21 – 31:35
10. Czarni--------15 – 18 – 28:31
11. Pogoń Ś.-----15 – 14 – 26:29
12. Victoria-------15 – 11 – 18:41
13. KS 1946------15 – 10 – 12:33
14. Pogoń W.-----15 – 9 – 19:54

13. kolejka klasy B grupa I
Dolomit Pisarzowice – Uran Okrzeszyn
Nysa Wolbromek – Rudawy Janowice Wielkie
Czarni Przedwojów – LZS Janiszów
Orły Lipienica – Dragon Miszkowice
Amfibolit Leszczyniec – Bóbr Opawa
Bóbr Marciszów – Lesk Sędzisław

1. Nysa---------12 – 29 – 47:10
2. Amfibolit-----12 – 27 – 23:9
3. Bóbr M.------12 – 22 – 40:11
4. Lesk----------12 – 22 – 24:22
5. Rudawy------12 – 19 – 37:14
6. Dolomit-------12 – 17 – 22:30
7. Orły----------12 – 16 – 28:25
8. Czarni--------12 – 14 – 14:26
9. Dragon-------12 – 12 – 21:20
10. LZS----------12 – 12 – 18:34
11. Uran---------12 – 11 – 21:42
12. Bóbr O.------12 – 0 – 16:68

13. kolejka klasy B grupa II
Gol Jelenia Góra – LZS Kostrzyca
Potok Karpniki – Pub Gol II Jelenia Góra
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica – KKS Jelenia Góra
Sokół Sokołowiec – Juvenia Rybnica
Lechia Piechowice – Halniak Miłków
Bobry Wojanów – Hottur Borowice

1. Halniak-----12 – 30 – 48:21
2. Bobry-------12 – 25 – 44:25
3. Juvenia-----12 – 25 – 50:33
4. Hottur------12 – 19 – 40:29
5. GLKS--------12 – 18 – 31:26
6. Gol-----------12 – 16 – 25:30
7. Lechia-------12 – 16 – 31:36
8. Pub Gol------12 – 16 – 29:28
9. Potok--------12 – 13 – 21:34
10. KKS---------12 – 10 – 21:37
11. LZS---------12 – 10 – 25:52
12. Sokół-------12 – 10 – 16:30

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kibic 11-04-2011 22:11
Panowie nie Olimpia II krzeszów tylko ten zespół się nazywa Pagaz Krzeszów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group