Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5698
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piknik rodzinny i sobota pełna mody z Mają Sablewską!

Środa, 22 czerwca 2016, 8:39
Aktualizacja: 8:42
Autor: G–NR
Jelenia Góra: Piknik rodzinny i sobota pełna mody z Mają Sablewską!
Fot. Organizator
Centrum Handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w dniach 25–26 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00. Gościem specjalnym będzie Maja Sablewska. To będą dwa dni pełne atrakcji dla całych rodzin.

W sobotę, 25 czerwca, specjalnie dla pań - modowy zawrót głowy i Strefa Kobiet, gdzie spotkać będzie można Maję Sablewską, która będzie udzielała indywidualnych porad stylistycznych klientom Galerii. Ponadto panie odwiedzające w ten weekend Galerię Nowy Rynek otrzymają Poradnik Modowy wraz z rabatami na zakupy. Poradnik rozdawany będzie podczas spotkania z gwiazdą. W programie także pokazy stylizacji i porady kosmetyczne.

Kolejnego dnia, 26 czerwca, zaplanowano pokaz mody kolekcji najemców przygotowany przez Stylistkę Galerii Nowy Rynek, podczas którego modelki będą prezentowały na sobie najnowsze modele dostępne w Galerii.

- W sobotę i niedzielę zapraszamy najmłodszych gości do Strefy Animacji, w programie której jest: malowanie buziek, balonikowe zoo, bańki mydlane, wata cukrowa, a na patio przed galerią zamek dmuchany. Nie zabraknie także maskotki Galerii Nowy Rynek – Rynusia – zachęcają do udziału organizatorzy.

25 i 26 czerwca to również Strefa Rywalizacji dla lubiących sport – rowerowy wyścig po nagrody, w którym za zdobycie najlepszego czasu w wyścigu nagrodą jest nowoczesny rower górski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group