Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3675
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piknik pełen atrakcji w Przedszkolu nr 4

Niedziela, 29 czerwca 2014, 7:28
Aktualizacja: 9:07
Autor: Org
Jelenia Góra: Piknik pełen atrakcji w Przedszkolu nr 4
Fot. Org
Malowanie twarzy, kurs robienia baniek mydlanych, smażenie kiełbasek, miasteczko ruchu drogowego przygotowane przez Straż Miejską w Jeleniej Górze czy świetna zabawa z animatorami teatru „Mała bajeczka” – to tylko kilka z atrakcji, które czekały na maluchy z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze. Wraz z rodzicami i przedszkolnym personelem pożegnały one rok szkolny piknikiem rodzinnym.

Rodziców przywitało przedstawienie dzieci z grupy III "Na łące". Następnie z przedstawieniem "Czerwony Kapturek" zaprezentowało się koło teatralne działające w przedszkolu.

- Do koła należą dzieci ze wszystkich grup wiekowych od maluchów po starszaki, te którym niestraszne są występy na scenie. Szczególne brawa od dzieci i rodziców zebrał Dawid, który wcielił się w postać babci. Niektóre dzieci występowały w obu sztukach – relacjonują przedstawiciele Przedszkola nr 4.

Dzieci wspaniale się bawiły podczas zabaw prowadzonych przez animatorów z "Małej bajeczki".
Czekało na nich również malowanie twarzy, kurs robienia baniek mydlanych oraz miasteczko ruchu drogowego. Wielką atrakcją był dmuchany zamek. Kolejną - szczególnie dla chłopców - przejażdżka terenowym samochodem straży miejskiej po ogrodzie przedszkolnym oraz możliwość siedzenia za kierownicą radiowozu.

Na zmęczonych czekały pieczone na ognisku kiełbaski, a także bigos oraz pyszne ciasto przygotowane przez mamy. Impreza przebiegała w rodzinnej atmosferze przy pięknej pogodzie. Dyrektor, pracownicy, rodzice i dzieci dziękują wszystkim osobom, które w różnej formie pomogły w organizacji festynu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group