Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4273
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijane nastolatki pobiły dziewczynę

Sobota, 4 lipca 2009, 7:56
Aktualizacja: 7:56
Autor: TEJO
Piętnastolatka padła ofiarą napaści dziewcząt w wieku od 13 do 16 lat. Pobiły ją parasolką, bo poszkodowana miała kiedyś zaczepić siostrę jednej z napastniczek. Wszystkie piły wcześniej alkohol. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek przy ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze około godziny 16.00 zaczepiły przechodzącą 15-latkę. Na początku biły ją rękami, a później parasolką, którą zabrały pokrzywdzonej.

Dziewczynka wyrwała się napastniczkom i o zdarzeniu powiadomiła policję. Funkcjonariusze w pościgu zatrzymali cztery nieletnie, wskazane jako sprawczynie pobicia. Okazały się nimi cztery mieszkanki Jeleniej Góry w wieku od 13 do 16 lat. W trakcie rozmowy policjanci od nieletnich wyczuli zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u nich od 0,4 do ponad 0,5 promila – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Jak się później tłumaczyły sprawczynie, powodem pobicia 15-latki było to, że kiedyś zaczepiła ona siostrę jednej z nich. Nieletnie za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group